Hakkında
  Ülkemizde blog yazarlığına verilen önem hızla artmakta ve yüzlerce/binlerce kaliteli blog yazarı yetişmektedir. Başarıyı yakalamış ve blog hakkında yeterli bilgiye sahip blog yazarlarının, daha yeni yeni emekleyerek blog hayatına girenlere yol göstermesi gerektiğini düşündüğümden eski ve yeni yazarların bir araya gelmesini sağlamak için www.blogumutanit.com'u açmaya karar verdim.
ücretsiz blog tanıtımı yapan site

  ''Blogunu Tanıtmayan Kalmasın'' sloganı ile tüm blog yazarlarının, hem bloglarını tanıtabileceği hem de yeni blog ve blog yazarları ile tanışabileceği bir blog oluşturmak istedim. İnternet ortamında bir çok blog tanıtma sitesi var; çoğu sadece blog linklerinin bırakılması üzerine kurulmuş. Ama Blogumu Tanıt üyeleri ile burada güzel blog dostlukları kurulacağından eminim.

  Bu blog bir tanıtım blogu olduğu için ilk önce Blogumu Tanıt nasıl işler biraz ondan bahsedeyim. Tanıtıma, blog mecrasında kendini kanıtlamış blogların tanıtımı ile başlayacağım. Ayrıca Blogunu Tanıt kısmında belirttiğim üzere kendi blogunun tanıtım yazısını göndermek isteyen blog yazarlarının içerikleri de kabul edilecektir.

Blogumu Tanıt Ne İşe Yarar?

  • Blogunuzun tanıtılmasını sağlayarak yeni ziyaretçiler kazanırsınız. 
  • Takip edecek yeni bloglar keşfedersiniz. 
  • Blog hayatında örnek alacak blog yazarları ile tanışırsınız. 
  • Samimi dostluklar elde edebilirsiniz. 
  • Tanıtım yazınızı burada yayınlatarak backlink kazanmış olursunuz. 
  Eğer siz de blogunuzu tanıtmak istiyorsanız, blog tanıtım kurallarını okuduktan sonra İletişim bölümünden bana ulaşın ve tanıtım yazınızı Blogumu Tanıt'ta paylaşalım. Yeni bloglar tanımak ve yeni dostlar elde etmek için de BT'yi günlük olarak ziyaret edin. Unutmayın, blogunuza ne kadar çok insan ulaşırsa o kadar çok başarılı olursunuz.