Korayblog - Kişisel Blog - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Korayblog - Kişisel Blog

Blog ismi : korayblog
Blog kategorisi : kişisel blog
Blog linki : http://korayblog.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı


Merhabalar,

Ben kimim? sorusuyla söze başlamak istiyorum.

Adım Şevket Koray memleketim Çankırı Ankara da doğdum İzmir de büyüdüm. :) Bizimkiler memur değil ama gezmişiz böyle çeşitli nedenlerden... Yaklaşık 30 – 35 yıldan beri İzmir de yaşamaktayız. Tüm öğretim hayatımı bu şehirde tamamladım. Yazmak diğer bir değişle bloglamak nereden çıktı ?diyecek olursanız. Şöyle anlatayım:

Liseyi bitirdikten sonra dayımın matbaasında çalıştım bir dönem. Reklamcılık, grafik tasarlama yazılar hazırlama kısacası el emeği, bir de mürekkep kokusu tabi ki.

koray blog kişisel blog tanıtım yazısı

Çeşitli nedenler le bu mesleği bırakmak zorunda kaldım ve gıda sektöründe devam ettim. 19 yıldır bu sektörde devam etmekteyim. Tabii birşeyler yapmak yazmak, reklamla uğraşmak hep hayalimdi. Buradan yola çıkarak araştırmalar yapmaya başladım.Blogspotla tanışmam uzun yıllar yani 2010 yılına denk gelmekte.

İlk blogum olan pcpedi teknoloji blogudur. Bu blog da teknolojiyi takip etmek yeni haberler paylaşmak istemiştim ancak araştırma yapmak ve yayınlamak ozaman vakit yaratamadığımdan yarım kaldı. Daha sonra ki yıllar da yeniden denemek istedim ve korayblog adını verdiğim ''hayata dair ne varsa'' sloganıyla yola çıktığım blogumu kurdum.

Daha çok yeni temalar, eklentiler ve yazılar denediğim blogum da 4 yıldır çalışmalar yapmaktayım.

Bu yıl daha profesyonel bir yazı dizisiyle devam etmeyi düşündüğüm blogum da çeşitli blog eklentileri, sinema yorumları, pcpedi den derlemiş olduğum teknoloji bölümü makaleler bulacaksınız. Umarım beğenirsiniz.

Blog sevdalılarına iyi yayınlar diliyorum.

Blogumu tanıtan Blogumu Tanıt'a ve izleyecek olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

1 yorum: