Sihirli İnciler - Kişisel Bakım ve Güzellik Blogu - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Sihirli İnciler - Kişisel Bakım ve Güzellik Blogu

Blog ismi: Sihirli İnciler
Kategori: Kişisel Bakım- Güzellik
Blog Adresi: https://sihirliinciler.blogspot.com.tr/

BLOG TANITIMI

Merhabalar,

Ben Gül Demet. Okumayı, araştırmayı, yeni şeyler öğrenmeyi ve bunları çevremle paylaşmayı seven biriyim. En büyük tutkum ise yazmak. Önceleri, boş zamanlarımda, çeşitli sitelere makaleler yazarak bu yeteneğimi geliştirmeye çalıştım. Bu sayede, internet ortamının her konuda olduğu gibi, kendini ifade etme, becerilerini ortaya çıkarma konularında da ne kadar fazla imkanlar sunduğunun farkına vardım. Hayattan edindiğim deneyimlerimi yazı yoluyla birilerine ulaştırabilmenin ne kadar kolay olduğunu gördüm. Bu amaçla, özellikle kadınların ilgisini çekecek konulara yer verdiğim bir blog site oluşturdum. Başlangıçta, hem çok hevesli hem de oldukça acemiydim haliyle. Site içeriğinden çok, genel görünümle uğraşarak baya vakit kaybettim. Uzunca bir süre, zaman yetersizliğinden yazmaya ara verdim. Yeterli zamanı ve imkanı bulduğumda, tekrar yazmaya ama bu kez, daha profesyonelce bu işi ele almaya karar verdim. Şu an, bloğuma, elimden geldiğince özen gösteriyor, kendi çocuğum gibi büyümesini ve gelişmesini ilgiyle kontrol ediyorum.

sihirli inciler blog tanıtım yazısı


Blogumda, başta söylediğim gibi, cilt bakımı, saç bakımı, sağlıklı beslenme ve kilo verme gibi, çoğunlukla kadınların ilgisini çekecek konulara yer veriyorum. Bunu yaparken, paylaşımlarımın, tamamen özgün ve güncel olmasına, içeriğin zengin olmasına, siteme uğrayacak her kesimden kişiye hitap etmesine özen gösteriyorum. Paylaşımlarımdaki ortak amaç, kadınların, genç kalma ve güzel görünme isteklerini gerçekleştirirken, en doğal yöntemleri tercih etmelerine yardımcı olmak.

Blogumu bir yandan güncel tutmaya çaba gösterirken, bir yandan da, tanıtımını yapmak için yollar araştırıyorum. Bu noktada karşıma çıkan ve pek çok konuda fikir edinmeme olanak sağlayan, www.blogumutanit.com a öncelikle çok teşekkür ediyorum. Tanıtım yazımın ulaştığı bütün arkadaşları siteme bekliyorum. Takibe alan, yorum yapan herkese aynı şekilde dönüş yapıyorum. Blogum hakkında olumlu ya da olumsuz fikir belirten arkadaşlar olursa çok memnun olurum. 

Herkese şimdiden çok teşekkürler. Sevgiyle kalın.

2 yorum:

 1. siteniz bana hitap etmesede gayet profesyonel gözüküyor. Benimde internetten para kazanma yollarını anlattığım bir sitem var.Tanıtımda hemen altınızdaki kısım yeşil logolu olan.

  Başarılar Dilerim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuzu geç gördüm kusura bakmayın. Çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim :) Blogunuzu bulamadım. Takibe alırsanız daha kolay bulabilirim. Selamlar:)

   Sil