Net ile Para Kazan Blogu - Blogumu Tanıt

Pazar

Net ile Para Kazan Blogu

Blog Adı: Net ile Para Kazan
Kategori: İnternet
Blog Linki : https://netileparakazan.wordpress.com/

Blog Tanıtımı

İyi Günler; 


Öncelikle kendimi tanıtmakla başlayım işe. İsmim Hamdi Özkan Maden Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanıyım. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi mezunuyum. Yıllarca yeraltı maden ocaklarında çalıştım. Şu sıralar İş Güvenliği ile uğraşmaktayım. 

Neden blog yazmaya karar verdim peki. Araştırmayı ve öğrenmeyi seviyorum. Hep yeni bir şey öğrenme isteğim var. Mesleğim ile ilgili olsun ya da olmasın birçok alanda kendimi geliştirmek istiyorum. Lise yıllarından beri hep bir internet sitem olsun istemiştim. Yeniler pek bilmez piyasada MIRC , ICQ türü sohbet programlarının meşhur olduğu dönemlerde ücretsiz siteler açar, verilmiş olan şablonlara kendimle ilgili paylaşımlar yapardım. Bilenler bilir 90 'lı yıllardı. Aradan 20 koca yıl geçti ve ben bu hayalimi bir blog sitesi açarak gerçekleştirmiş oldum. 

net ile para kazanma

Şimdilerde internetten para kazanma yolları ile ilgili araştırmalar yapmaktayım. Para kazanma yöntemlerinden birkaçı ile ilgili deneyim de yaşadım. Örneğin anket doldurdum birkaç siteye. Para kazanmadım ama olsun deneyim kazandım. Youtube da birkaç videom var. Youtube da kanal açma ve Youtuberlar dan bahsediyorum. Satış ortaklığı (Affiliate Marketing ) ile ilgili de ciddi araştırmalar yapmaktayım. İşte blog sitemde bu yöntemleri anlatıyorum. bunun yanısıra sitemde iş görüşmeleri, etkili CV oluşturma teknikleri , mülakatlar ile ilgili bilgilerde veriyorum. 

Blog sitemdeki makalelerimden bazıları şunlardır: İnternetten Para Kazanmak , Youtube ve Youtuber anket doldurarak para kazanmak, makale yazarak para kazanmak, etkili özgeçmiş oluşturmak iş görüşmeleri. 

Yazılarımı olabildiğince araştırmalarım ve gözlemlerime dayanarak elde etmiş olduğum deneyimlerimi son bir kontrolden geçirerek yazmaktayım. Kopya bir içerik ya da insanları kandırmaya yönelik içeriklere karşıyım. Deneyimlerim artıkça ve araştırmalarım devam ettikçe benimle birlikte yeni şeyleri okurlarımla da paylaşmaktan yanayım. İnsanları bilgilendirirken ,onlara faydalı olmaya çalışırken belki birazda gelir elde edebilirim diye düşünüyorum. Bu sitemi ileride daha profesyonel bir platforma taşımak da planlarım arasındadır. 

Artık sözün bittiği yerdeyiz değerli okurlar. Bu kadar şey anlattıktan sonra benimde sizlerden isteklerim olacak. Malum herşey karşılıklı hayatta. İyi bir etkileşim olması için geri dönüşlerinizi de bekliyorum. Sözün kısası sitemi ziyaret ederseniz beni mutlu edersiniz. Bu yazıma ve sitedeki yazılarıma olumlu ya da olumsuz yorumlarınıza açığım. 

Hamdi Özkan 

1 yorum: