Kıvırcık Bi Hatun - Kişisel Blog - Blogumu Tanıt

Cumartesi

Kıvırcık Bi Hatun - Kişisel Blog

Blog İsmi: kivircikbihatun
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://kivircikbihatun.blogspot.com.tr

Blog Tanıtımı

Kivircikbihatunkimdir diye soracak olursanız, taze blogger diyerek söze başlayabilirim. Evet, blog yazmaya yeni başlamış ve blogger olmaya çok hevesli biriyim. 23 yaşında, liseyi ve üniversiteyi Dış ticaret bölümünden mezun olarak bitirmiş, mezun olur olmaz da E-ticaret sektöründe bir firmada işe başlamış biriyim. Aslında blog yazma hevesim iki sene öncesinden, işe girdiğim zamanlarda başladı. İki sene öncesinde geçirmiş olduğum bir kazadan dolayı uzun süredir evdeyim ve bu süreci de kendi açtığım blog sayfasıyla değerlendirmek istedim. 

kıvırcık hatun blog tanıtımı

Kendimi herhangi bir kategoride sınırlamak istemedim, çünkü çok okuyup çok araştıranlardanım. Her konuda az çok biraz bilgi sahibiyim, bilmediğim her konuyu da araştırıp öğrenmek, elime geçen her şeyi okuyup önemli yerlerin altını çizmek, not defterime kısa kısa notlar almak en büyük zevkim diyebilirim. Bu sebeple okuduğum kitaplar, izlediğim filmler, severek takip ettiğim yabancı diziler, kullandığım makyaj ve bakım ürünleri, yaptığım alışveriş deneyimlerim hakkında aklınıza gelebilecek her konuda yazmak niyetindeyim. Ve en çok sevdiğim şeylerin başında da gezmek gelir. Beni evde tutmak neredeyse mümkün değil diyebilirim, hastalıkta sağlıkta her türlü koşulda imkan buldukça gezerim, farklı yerler, farklı mekanlar, farklı yemekler keşfetmeyi çok severim. Belki de en çok gezip gördüğüm yerleri anlatacağım sizlere. Bir de yıllarını modaya, kadın erkek giyimine, gelinliğe vermiş bir annem ve bana aktardığı deneyimleri var. Bu sektörün içinde, atölyelerde büyüdüm diyebilirim. Bu sebeple yeni evlenecek gelinlerimize nişandan düğüne uzanan yolculuklarında elimden geldiğince annemin de tecrübeleriyle de yardımcı olmak niyetindeyim.

Yazımın başında da dediğim gibi kendi bloğumda yazmaya yeni başladım, birkaç gün oldu. Benim gibi yeni başlayanların en büyük sıkıntısı ziyaretçilerinin olmaması kaygısıdır. Benim de az çok tabi ki var, ister istemez oluyor ama bu asla hevesimi kırmıyor yazmama engel olmuyor. Her gün daha büyük bir hevesle uyanıp bugün ne yazabilirim diye düşünüp hemen yazmaya başlıyorum. Umarım bu yazıyı okuduktan sonra sayfama gelip beni takip etmeye başlarsınız. Çünkü niyetim klişelerden uzak, dostça arkadaşça bir sohbet ortamı yaratmak. Bu hevesli blogger olma yolculuğumda bana eşlik edecek olanlara şimdiden sevgilerimi iletiyorum. Görüşmek dileğiyle.


4 yorum:

  1. Blogunuz hayirli olsun. Sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. Hayırlı olsun takibe aldım 😊

    YanıtlaSil
  3. Mrb başarılarınızın devamını dilerim. http://binbirmasallar.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil