Kürşad Ünlü - Kişisel Blog - Blogumu Tanıt

Cumartesi

Kürşad Ünlü - Kişisel Blog

Blog Adı: Kürşad Ünlü
Blog Kategorisi: Kişisel Blog
Blog Linki: https://kursadunlu.wordpress.com/


Blog Tanıtımı


İlk bloğumu aylar önce açmıştım. Ancak isim ve özellikte değişiklik yapmak için bu blogda yazılarıma devam etmeye karar verdim. 

Yazı yazmaya ilk masallarla başladım. Çünkü masallarda gerçekliği birebir göstermem gerekmiyordu. Ancak daha sonra yazılarımın hedef kitlesini ve tarzını değiştirmesi gerektiğini düşündüm ve masal, hikaye derken blog yazmaya başladım.

"Edeple gelen lütufla gider." sözünü bloğum için temel prensip edindim. Düşüncelerimi diğer insanlara ulaştırabilmek en büyük hedefim. Yazının zaman zaman konuşmanın önüne geçebileceğini düşünüyorum. Yazılarımda güncel ve güncelliğini kaybetmeyen konuları ele alırım. Farklı bakış açılarını görmenin herkes için faydalı olacağını düşünüyorum. Bu sebeple iyi niyetli olan tüm yorumlar benim için çok değerlidir. Blogum sade bir tasarıma sahiptir. Bu da fazla gözünüz yorulmadan yazılarımı okumanızı sağlayacaktır. Güncel konulardan fazla uzak kalamam ve bu yazılarımı oldukça etkiler. Çevremdeki eksiklikleri göz ardı edemem ancak bu eksiklikleri umutsuzluk vesilesi olarak da görmem.

kürşad ünlü kişisel blog tanıtımı


Bu blog benim için çok değerli. Hatta Bazen bazı yoğunluklar sebebiyle fazla ilgilenemezsem kendime çok kızıyorum. Siz değerli okurlarımdan ise tek isteğim bir şans vermeniz. Yazılarımda kendinizi bulursanız zaten tekrar gelmek isteyeceksiniz. Yazımın başında da belirttiğim gibi bu bloğu yakında açtım ve hâlâ bazı teknik eksikliklerim var. Ancak bu eksikliklerin aramıza giremeyecek kadar küçük olduğunu düşünüyorum.

Nerede, ne zaman, ne yazarsam yazayım tek istediğim şey düşüncelerim hakkında hakkaniyetli dönüşler almak oldu. İyi ya da kötü önemli değil.

Eski sözlere karşı farklı bir sevgim vardır. Zaman zaman kullanmaktan hoşlanırım. Geçmişe ve tarihe karşı ilgim yazılarımda pek çok defa kendini gösterir.

Hepinizi bloğuma bekliyorum. Çünkü okuyucusuz bir blog, gazı bitmiş çakmak gibidir. Ne kadar kıvılcım da çıksa bir türlü alev alamaz.


Saygılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder