Bilgimer - Bilgi ve Eğitim Blogu - Blogumu Tanıt

Pazartesi

Bilgimer - Bilgi ve Eğitim Blogu

BLOG İSMİ: Bilgemer
KATEGORİ: Bilgi,eğitim. yaşam,psikoloji,sağlık
BLOG LİNKİ: https://bilgemer.wordpress.com/

Blog Tanıtımı

Merhaba değerli blogumutanıt takipçileri söze nasıl başlasam bilemedim. İlk önce blog hayatına nasıl giriş yaptığımı anlatmak istiyorum. Her zaman insanın kendini geliştirmesini ve pasif kalmamasını düşünüyorum. Üniversite eğitimi sürecinde kişi sürekli gelişmek durumunda oluyor. Ancak lisans eğitimi bittikten sonra bu aktif olma durumu biraz sönüyor. Bunun için kendimi geliştirmem gerektiğini ve araştırma yapmam gerektiğini düşündüm. Ve bunun yolununda çok okuyarak ve kazandıklarımı ise blogumda yazarak daha çok kişiye ulaşarak başarabileceğim kanısına vardım. 

bilgimer blog tanıtımı

Bu şekilde blog hayatına giriş yapmış oldum. Sıra geldi blogumun ismi konusunda bir karar vermeye. Blog hayatına başlama sebebim olan bilgi ve gelişimden dolayı blog adresimin de bilgi ve gelişimi barındıran bir isim olmasını istedim. Ve bilgemer.com olarak belirledim. Yani bilgi ve gelişim merkezi. Blog hayatında daha yeniyim ve yazılarım şuan için az. Ancak her geçen gün yazılarımın sayısı da artıyor. Blogumun içeriğine değinecek olursam: Sitemin adı bilgi ve gelişim olması hasabi ile içeriği de çok geniş tuttum. Sağlık, eğitim, bilgi, psikoloji, ekonomi, yaşama dair, rehberlik vb. kategorileri alanında yazıyorum ve yazdıklarımın orjinal olmasına çok dikkat ediyorum.

EFLATUN'un bilgi ve gelişime dair çok önemli bir sözü var: '' BOŞ BİR KAFA, ŞEYTANIN ÇALIŞMA ODASIDIR.'' Bu sözü hiç bir zaman unutmamalıyız. Ve her boş durduğumuzda kendimizi bilgilerle, kitaplarla donatmadığımızda şeytanın bizimle uğraşacağını aklımızdan çıkarmamak gerektiğini düşünüyorum.

Kitaplar insanın en iyi dostlarıdır. İnsanlar kişileri aldatabiliyor. Ancak kitaplar insanları hiçbir zaman aldatmazlar. Kitapsız kalmamanız dileğiyle.

Hepinizi bilgi ve gelişim merkezi(bilgemer)'ne beklerim.

2 yorum:

 1. güzel bir blog

  YanıtlaSil
 2. Türkiyenin En Geniş İçerikli Tamir Sitesi : Oto, Elektrik, Bilgisayar, İnternet ve Telefon Tamiri.
  Yeni nesil tamir sitesi tamirediyorum.net ile otomobil, bilgisayar, internet, oyun hataları, yazılım hataları, ses ve görüntü sistemleri, sigorta, kasko, araç muayene, trafik işlemleri, beyaz eşya, aydınlatma, elektrik ve elektronik cihazlar, ısınma ve soğutma, uydu alıcıları ve cep telefonları tamiri için soru ve sorunlarınızı tartışabileceğiniz forum sitesidir.

  http://tamirediyorum.net
  http://www.tamirediyorum.net

  YanıtlaSil