Helenbng - Edebiyat/Kişisel Blog(u) - Blogumu Tanıt

Cumartesi

Helenbng - Edebiyat/Kişisel Blog(u)

helenbng edebiyat blogu tanıtımı


Blog Adı: Helenbng
Kategori: Edebiyat Blogu/Kişisel Blog
Blog Linki: http://helenbng.blogspot.com.tr/

BLOG TANITIMI


Kendimi mi öldürsem yoksa kahve mi içsem?

Ben kendi kendime yazmak değil sizlerle yazmak istiyorum. Kalemimle kağıtta akarken oluşan nehrimden bir damla da size sıçrasın istiyorum. Benim hayallerde yaşayıp yazdıklarım denizinize bir damla olarak düşsün istiyorum. İnsanları ne iş yaptığıyla ne kadar para kazandıklarıyla sevdirmeye çalışan bu koca şehirden bir mola aldığımda sizlerle yazmak istiyorum. Birazcık da olsa içinde bulunduğum insan trafiğinden duyguların trafiğine yolculuk yapmak istiyorum. Koşuşturma içinde omuzlarıma çarpıp hızla uzaklaşan insanları değil düşünceleri, hayallerin, umutların, üzüntülerin içinde olmak istiyorum. Evime yorgun argın geldiğimde sürekli kornaya basan adama nereye yetiştiğini sormak isteyerek dinlenmek yerine yazılara sığınmak istiyorum. Bütün bu isteklerimin ardında sizin yazılarımda kendinize hangi yeri bulduğunuzu bilmek istiyorum. Şu zamana kadar birçok kitabın birçok yazının içinde hep farklı bir beni budum. Zaman geçtiğinde tekrar aynı kitabı okuduğumda bile çok başka bir benle tanıştım. Sizlerin de kendinizi bir bulabileceğiniz yazılarımı sizinle paylaşmak istiyorum. Ve şu gerçek ki, aslında bizlerin yazılara çok farklı yerleri var. Keşfetmekte de kendimize verebileceğimiz en büyük hediye. Keşfettikçe hayatı sorgulamak yerine kendimizi buluruz, belki hayatı böyle yaşamak çok daha iyi gelir. Sonuçta sorguladığımız her çıkmazın anahtarı yine biziz, belki de henüz tanışmadığımız bir parçamız. Kısacası tanışmalara doymamak üzere sizi sayfama davet ediyorum. Olabildiğince yalın, samimi ve içten bir şekilde. Ee birde sıcacık bir kahveyle.

4 yorum:

 1. Tanismalara doyamamak üzere aldığınız davete bir yenisini ekliyorum. Eğer hayat standartlarınızı yükseltmek, ufkunuzu açmak, KALİTELİ YAŞAMAK istiyorsanız beklerim. Belki bir faydamiz dokunur.
  http://bugunbuyukgun.blogspot.com.tr/?m=1

  YanıtlaSil
 2. Kardeşim, blogunda başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
 3. Ben de bir kültür edebiyat bloggerıyım https://dilhanemiz.blogspot.com.tr/ ve tabiiki bloggerlar birbirlerine destek oldukça bu iş güzelleşiyor. Sana iyi bloglamalar ve başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
 4. takip etmeye çalışıcam bakalım

  YanıtlaSil