Daydreamer - Kişisel Blog - Blogumu Tanıt

Perşembe

Daydreamer - Kişisel Blog


Blog Adı: DAYDREAMER
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://butalonepanda.blogspot.com.tr

BLOG TANITIMI

Yazmaya başlayalı tam 8 sene oldu. Hep annemin sayesinde yazılar yazmaya başladım. Annem de yazılar yazıyor, Edebiyatla ilgileniyor. Ve ben daha ilkokul 3. sınıfa gidiyordum. Defterler alırdım kapının önünde yazılar yazardım. Şimdi o yazdığım defterlerim yanımda olsaydı bir güzel okusaydım ne güzel olurdu değil mi? Şimdi o yazdığım defterlerden hiçbir haberim yok. Kayboldu mu çöpe mi atıldı bilemiyorum. Edebiyat sitelerinde üye olmuştum. Hatta benim çok sevdiğim ve güzel insanların bulunduğu bir Edebiyat sitesi vardı. Ne yazarsam yazayım hep o siteye yazardım. Ve ben oranın en küçük üyesiydim. 9 - 10 yaşlarındaydım. Şimdi o site tamamen kapatılmış ve bütün yazdıklarım yok oldu. Bana sorarsanız hala okuyorum. 

Özlü sözler, şiirler, denemeler, kitap replikleri ve insanlar neler yazıyor hep okuyorum. Yazılar yazıyorum, paylaşıyorum. Ve beni kötü eleştiren kimse olmadı. Yazmak için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Yazmaktan asla vazgeçmedim. Umutsuzluğa kapılmadım. Yazmak ne kadar güzel bir şey. Öyle değil mi? Bir yandan da sanatla ilgileniyorum. Resim yapıyorum, boyuyorum. Ben resmi 9. sınıfın sene sonunda kursa giderek kendimi geliştirmek istedim ve 10. sınıfın Şubat ayının son gününde annemin sürpriziyle Resim kursuna başladım. Şimdi bende epeyce bir gelişme var. Kasım 2015'te sergim oldu.


Öğrenciyim. Blogumu açmadan önce blogları teker teker araştırdım ve insanlar ne yazmışlar onları okudum. Yazdıkları yazılar çok hoşuma gitmişti. Sonra bu yaz kendime bir blog açtım. Daha yeniyim. En önemli şey duygularımız ve düşüncelerimiz. Bloguma da yazılar yazmak isterim elbette. Neden olmasın? Bizim de amacımız birşeyler yazıp, paylaşıp insanların da okuyup faydalanmasıdır, değil mi? 

Hayat paylaştıkça güzeldir.
Yazdığım yazılarımı okumak, yaptığım resimlerime, beğendiğim alıntılarıma bakmak isterseniz bloguma ziyaret edebilirsiniz.
Şimdilik benden bu kadar
Sevgiler...
Sağlıcakla kalınız

2 yorum:

 1. bende tanıtım yapacagım ama nasıl tanıtacagımı bılmıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,

   Aşağıdaki linkte detaylı bilgi yazıyor.
   http://www.blogumutanit.com/2015/12/etkili-blog-tanitim-yazisi.html

   Tanıtım yazınızı word dosyası halinde, ekte görseli ile mail yoluyla gönderebilirsiniz.

   Sil