Sarı Bulutlar - Kişisel Blog - Blogumu Tanıt

Cuma

Sarı Bulutlar - Kişisel Blog

Blog adı: Sarı Bulutlar
Kategori: Kişisel Blog
Blog linki: https://saribulutlar.wordpress.com/

Blog Tanıtımı

Yazdığım sürece varım ve kalemimin izin verdiği sürece yazıyorum. Yaklaşık 2 senedir okumanın doruklarında geziyorum. Şiirler hayatımın bir parçası. Özellikle Didem Madak sırlarıma, acılarıma, gözyaşlarıma ortak oldu hep. Bende O'nun acılarını okuyarak azaltmak istedim. Sanki içimde doğduğum günden beri kelimeler birikmiş de patlamak için bir ayrılık gününü beklemiş gibi. O günden sonra önce oldukça küçük şeyler yazdım. Üzgündüm ve beni yalnızca kitaplar anlıyordu. Bir zaman sonra kalemim hareketlenmeye başladı. Bir arkadaşım sayesinde. Yaz dedi ben sana inanıyorum. Sonrasında bende kendime inandım ve başladım yazmaya. Sanmayın evde bilgisayarımın başına geçip ya da bir bankta kalemi kağıdı elime alıp yazıyorum. Ben Sarı Bulutların üzerine çıkıp bağıra bağıra yağmur damlalarına yazıyorum her hissimi. Huzursa Sarı Bulutların üzerinde, mutluluksa yine orada. Ama denize olan aşkım ayrı. Hayatım Sarı bulutların üzerinde, masmavi denizin derinliklerinde gizli.

sarı bulutlar kişisel blogu

Öğrenciyim. Blog hayatına başlangıcım İngilizce yazılar yazdığım Yellow Cloudd adlı bloğu açmamla başladı. Esas amacım İngilizcemi geliştirmekti, orada da kişisel konuları yazdım hep. Yazmayı sevdiğimi, hayal dünyamın sandığımdan da geniş olduğunu o zamanlar fark ettim. En kısa zamanda o bloğumda yeniden yazılar yazmaya devam etmek istiyorum. Sonrasında Sarı Bulutlar adlı bloğumu açtım ve şimdilerde orada anlatıyorum kalbimden dilime dökülenleri.

Yazılarım benim için çok değerli. Her bir kelime her bir dokunuş benden bir parça. Hislerimin, duygularımın, sızılarımın somutlaşmış halleri. O'nları okudukça kendimi görüyorum ve kendimi anlıyorum. Biliyorsunuz insan önce kendini anlamalı.

İsmimi kullanmıyorum. Yaşımı söylemiyorum. Boyumdan, kilomdan, dilimden, dinimden, rengimden, nerede yaşadığımdan ve nasıl yaşadığımdan bahsetmiyorum. Benim için önemli olan düşünceler ve duygular. Kendimi ifade etmemizin bu kadar zor olduğu bir dünya da en güzel yer bloglarımız bence. Yazdığım kadar varım ve okuduğunuz kadarım.

Duygularımın içine sığmadığı günden beri, acılarımı kimsenin anlamadığı andan beri sarı bulutların üzerindeyim. Gelirseniz bilin ki mutlu edersiniz.

Yolunu kalemiyle belirleyen güzel kalpli insanlar, sevgiyle kalın...

2 yorum:

  1. Didem Mamak'a değinmiş olmanız beni çok mutlu etti, şiir seven insanlar hep başımızda olsunlar

    YanıtlaSil
  2. Ücretsiz e kitap indirmek isterseniz http://www.kitapindir.in bu siteyi kulanabilirsiniz

    YanıtlaSil