Cafe Tigris - Kişisel Blog - Blogumu Tanıt

Pazartesi

Cafe Tigris - Kişisel Blog

Blog İsmi: Cafe Tigris
Kategori : Hayatımın güncesi ( Kişisel Blog)
Blog Linki:http://tigrisdriver.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Minik melekleriyle günlerini geçiren anasınıfı öğretmeniyim. Her gün yeni umutlarla; hayatımın güncesine bir sayfa, bir sayfa daha eklemek üzere, 2013 yılının 1 Ocağında bir anda karar verip, "neden benim de bir bloğum olmasın" diye başlamıştım. İlk olarak öğrencilerimle geçirdiğimiz günlere dair "Minik meleklerim - sınıfımın güncesi" adlı bloğumla çıktığım yolculuğa, 2015 Ocak ayından beri "Cafe Tigris- Hayatımın Güncesi" olarak devam etmekteyim. 

Bir Cafe sıcaklığında ağırlamaktan keyif aldığım konuklarımla, hayatıma dair, şiir, yazı, nostaljik bir obje, zaman zaman yemek tariflerimle ve özgün fotoğraflarımla süslediğim bloğumda, yeni dünyalara açtığım kapıların mutluluğunu yaşamaktayım. Blog yazarı olmanın ve yeni dostlar edinmenin bana büyük keyif verdiğini fark ettim. Ve gönül kapılarımı dostlarıma sonuna kadar araladım. Cafe Tigris'e dostlarımı bekler oldum. Her geçen gün hızla çoğalan dostlarımdan övgü dolu sözler duymak, mutluluğuma mutluluk katıyor ve onlarla kurduğum gönül köprülerine yenileri ekleniyor.

kişisel blog tanıtım yazısı

Siz yeni gelen dostlarım, Cafemden içeri girdiğiniz andan itibaren bir bakmışsınız ki bir dizede kendinizden bir şeyler bulmuşsunuz ya da nostaljik bir yazımda çocukluğunuzun en güzel anılarına yolculuk yapar olmuşsunuz. Fotgraftaki bir ayrıntı size ne kadar da tanıdık gelir olmuş. Sanki karşılıklı sohbet ediyormuşçasına, kahvelerimizi yudumlarken, iki lafın belini kıran yorumlar yazar olmuşsunuz. 

Taş plaktan Müzeyyen Senar, Hafız Burhan eşlik ederken geçmişe doğru yol almış kömürlü trendeymişçesine buram buram geçmiş kokusunu burnunuza çeker olmuşsunuz.
  
Bir yayınım hüzünlü gözlerinizden inci taneleri akıtırken, bir yayınımda da kendinizi kahkalarla gülerken bulabilirsiniz.

Blogger dayanışması adına yaptığımız blog dostlarımı misafir ettiğim haftanın bloğu köşesi, mim etkinlikleri, blog keşif etkinlikleri olmazsa olmaz yayınlarımdan bazıları.

Ben dostluk elimi uzatıyorum, Siz de dostum olmak istemez misiniz? 

Sevgiyle,
Cafe Tigris

10 yorum:

 1. Çok teşekkür ederim . Ama Böyle talihsiz bir günde içim kan ağlarken adımı gördüğüm yayına sevinemedim bile :(((
  Umarım son bulur bütün kötülükler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim ilginiz için. Umarım kötüler cezalarını bulur da artık masum insanlar acı çekmez.

   Sil
 2. Canım Tigris'im.Aynı çatı altındayız.Musa oğlum hepimizi davet etti ve buradayız.Tanıtımın çok güzel ve açıklayıcı olmuş.Yazılarımızın ,ilgili güzel yorumlarında ve bir yürek ve amaçta buluşması dileklerimle.Birlik kuvvettir.Hayırlı olsun canım.Musa kardeşime de bizleri bir çatı altında birleştirdiği için şükranlarımızı sunuyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım Ece ablacım beğenmene çok sevindim . Musa Bey'e çok teşekkür ederim . Hepimiz biriz bir yüreğiz ;)) sevgiyle

   Sil
 3. Ellerinize sağlık, güzel bir paylaşım olmuş, ne güzel duygu aktarımı...
  Tigris!cimi keyifle takip ediyoruz ;)
  Sevgiler, saygılar...

  YanıtlaSil
 4. Ben sağlık nedenleriyle sevgili Musa oğlumun bloğumu tanıtımı sayfalarından ayrılıyorum.Hepinize sevgiler. Musa kardeşime sonsuz teşekkürler misafirperverliği için. Hoşcakalın.

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. şimdi o güzelliğin blogundaydım:)) sevgiler her ikinize de

  YanıtlaSil