Çağla Çakıllı - Kişisel Blog - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Çağla Çakıllı - Kişisel Blog

Blog Adı: Çağlablogu
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://caglacakilli.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Merhaba !

"çağlablogu" diye başlamak istedim. Öyle çağlablogu da neymiş, böyle blog ismimi olurmuş diye hemen bir kenara atıp, bırakmayalım. Okuyalım, güzel geri dönüşler, yorumlar yapalım. Adımdan da anlaşıldığı üzere şöyle en olmamış, en olgunlaşmamışından amatör bir blog yazarıyım. Sizlerle beraber büyümek, kendimi geliştirmek en büyük isteğim. Bir de tıklanma rekoru kırmak, çok okunmak, çok sevilmek gibi küçük isteklerim var benim. 

kişisel blog tanıtım yazısı

Yeditepe Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği öğrencisiyim. Önemli bir ayrıntı olarak severek ve isteyerek tercih ettim! Yarım dönem sonra mezuniyetime kavuşacağım ve sonunda çiçeği burnunda bir endüstri mühendisi olacağım. 4 senedir hayatıma sistematik bir bütün olarak yaklaşıyorum. Hocalarımızın bahsettiği şu meşhur "big picture" ı görme,  süreçleri iyileştirme ve optimali bulma peşindeyim. Tüm mühendislerin dilindeki "analitik düşünebilme" zırvalığına gönülden inanıyorum.

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır derler ya, ben de tatlı dilimle siz sevgili okurlarım hangi delikteyseniz çıkarmaya geliyorum. Yazılarımla mühendisliğin her yerde olduğunu ve ondan kaçamayacağımızı anlatıyorum. Günlük hayatımıza farklı bir bakış açısı katıp,sizleri daha farklı ve daha geniş düşünmeye davet ediyorum.

Kendimi geliştirmeyi, öğrenmeyi ve araştırmayı seviyorum. Bir şarkı söylerken bir de fener maçları hakkında twit atarken çok eğleniyorum.

Şiir yazarım, peki niye blog yazmayayım? diye çıktım yola.

Sevdiğim, gördüğüm, öğrendiğim, ilgilendiğim her şeyi paylaşabilirim.

E şimdi bir tıkınızı alırım. Okunduğunda bir avuç çağla tadı bırakmak dileğiyle…

6 yorum: