Yani Bir Başlangıç Lazım Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Perşembe

Yani Bir Başlangıç Lazım Blog Tanıtım Yazısı

Blog İsmi: Yani Bir Başlangıç Lazım
Kategori: Güzellik ve Bakım Blogu
Blog Linki: http://yanibirbaslangic.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

''Yani, bir başlangıç yapmak lazım dedim ve başladım.''

Merhaba, ben Kübra Kafalı. Yani, Bir Başlangıç Lazım Blogunun sahibi ve tek yazarıyım. 22 yaşındayım ve Mühendislik fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda profesyonel olarak fotoğraf çekiyorum.

Uzun zamandır bildiğim ve araştırdığım bir konuda blog açmayı düşünüp, sürekli erteliyordum. Artık bir yerden başlamak lazım dedim ve başladım yazmaya. Blog yazarlığı hakkında az çok bilgim vardı ve Blogger servisinden blogumu açtım. Daha sonra blogum için tema ve renkleri bildiğim kodlamalarla düzenleyip bu işi bir profesyonel gibi benimsedim. Daha çok makyaj üzerine olan blogumda deneyimlediğim kozmetik ürünlerinin tanıtımı, yapmış olduğum alışverişler, saç ve cilt bakımı önerileri bulunuyor. 

kozmetik blogu tanıtım yazısı

Makyaj yapmayı ve bakımlı olmayı seven bir kadın olarak bildiklerimi paylaşmak ve bu süreçte daha fazlasını öğrenmek için buradayım. Blogumu açalı çok kısa bir süre olmasına rağmen çok güzel geri dönüşümler aldım. Bu da beni daha çok yazmaya ve araştırmaya teşvik etti. Öncesinde sevdiğim bir şeyi yaparak vakit harcamak amacı ile açmış olduğum blogumda, şimdi daha çok benimseyip sanki benim mesleğimmiş gibi hareket ediyorum.

Okul hayatımdan kalan zamanda mümkün olduğu kadar blogumla ilglilenmeye çalışıyorum. Bu yaptığım çabaların karşılığını görmek ve daha fazlasını almak istiyorum. Siz de benim gibi makyaja ve bakıma meraklıysanız, yeni ürünler tanımak ve keşfetmek istiyorsanız buyurun beklerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder