Uçlu Klavye Kişisel Blog Tanıtımı - Blogumu Tanıt

Pazartesi

Uçlu Klavye Kişisel Blog Tanıtımı

Blog Adı : UcluKlavye
Kategori : Kişisel Blog
Blog Linki : http://ucluklavye.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

''Benim kalemim klavyem.''

Merhaba arkadaşlar adım Serdar , 18 yaşındayım. Çoğu blog yazarından yaşım oldukça küçük. Bu yaşımda yazı yazma tutkumu sanal ortama taşıyarak daha fazla kitleye ulaşmak istedim. Uzun zaman blog yazmak için niyetlendim. Bir çok kez oluşturup kapattım. Artık bu işi yapmam gerektiğine karar verdim ve ilk blogum blogdelidolu'yu açtım. 

Bu blogda arkadaşlarım ile yayın yaptığım için kendi kişisel blogumu açmak istedim ve ucluklavye adlı blogu kurdum. Kişisel bir blog olduğu için bu blogda uzun süreler yazmak istiyorum. Elimden geldiğince de devam edeceğime eminim. Okurlarım , takipçilerim çoğaldıkça yazılarımın kalitesinin artacağından hepimizin , okurların ve benim , emin olmasını isterim.

kişisel blog tanıtım yazısı


Blogumun genel içeriği benim kişisel hayatım üzerine kurulu. Yaptığım geziler , günlüklerim , yazmaya çalıştığım kitaplar ,başımdan geçen olaylar ve düzenlediğim etkinlikler. Kısacası tatlı ve ilginç bir kalemle anlattığım hayatım. Amacım ise size hayatımı anlatırken sanki hayatımın içinde yaşıyormuş hissini yaşatmak olacaktır. İyi bir yazar olmak da bunu gerektirir. Yazının bütünlüğünü
bozmadan okurları yaşantımıza dahil etmek blogumuzun bir site olmaktan çıkartır ve hayal gücünün hakim olduğu bir sanal dünyaya çevirir.

Görüşleriniz ve her alanda ki önerileriniz benim için en önemli unsurdur. Unutmayalım ki yazarı yazar yapan sadece yazdığı yazılar değildir, yazarı yazar yapan okuyucularını ne kadar dinlediğidir.
Aynı zamanda şunları da eklemek istiyorum; blog yazmak ayrı bir yazarlıktır, milyonlarca kullanıcının kullandığı bir ortam da herkesin beğeneceği yazılar yazmak ustalık gerektirir. Bu ustalığa ulaşmak ne kadar zaman alırsa alsın önemli olan bu işi her gün severek ve eğlenerek yapmak püf noktasıdır. Severek yapılan her şey bir gün başkalarının severek yaptığı unsurlara dönüşebilir.
Tıklanma sayınız ne kadar artarsa artsın durumunuz kar amacı güden bir kuruluş haline dönüştü mü blog yazarlığının bir önemi kalmaz.

Benim de hedefim kar elde ederken eğlenmek , okurları mı da bir o kadar eğlendirmektir.
Eğlenmeyi bırakıp sadece kar amacıyla bu işi yapmaya başladığım zaman blogumu kapattığım zamandır.

Şimdiden Ziyaretiniz ve Yorumlarınız için Teşekkür Ederim.

3 yorum: