Selin In Wonderland Moda Blogu - Blogumu Tanıt

Perşembe

Selin In Wonderland Moda Blogu

Blogumun adı: Selin In Wonderland
Blog kategorisi: Moda Blogu
Blog Linki: http://www.selininwonderlandtr.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Merhabalar, ben Selin. 22 yaşındayım ve İzmir'de yaşıyorum, iletişim fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Blogumu 2 yıldır aktif olarak yönetiyorum ve çevremden çok güzel geri dönüşler almaktayım. Yazı yazmaya meraklı bir insan olarak bu işe hobi olarak başlasam da kendimi gün geçtikçe geliştirmek ve blogumu insanlara fayda kazandıran bir mecra haline getirmek çabasındayım. Günümüzde bireyleri bir ürün alırken yönlendiren şeyin reklamlardan daha çok kişisel deneyimlerin olduğunu ve bu deneyimlerin dürüst ve şeffaf bir şekilde karşı tarafa aktarılması gerektiğini düşündüğüm için bu dünyaya adım attım. Bireyleri ilgili oldukları konuda doğru yönlendirmek ve fayda sağlayan bilgiler paylaşmak beni oldukça mutlu ediyor.

blog tanıtım yazısı

Küçüklüğümden beri göze estetik olarak hoş gelen herşeye bir ilgim vardı ve hala içimdeki o küçük kızı yaşatıyorum. Moda, güzellik, bakım ve lifestyle ile ilgili yazılarımı harikalar diyarım olarak nitelendirdiğim blogumda paylaşıyorum. Bu başlıklar altında merak edilenler, aylık favorilerim, tavsiye ettiğim/deneyimlemiş olduğum ürünler ve motivasyon yazıları paylaşıyorum. Arada ise güncel konulardan biraz bahsederek günlük koşuşturmamız arasında yüzünüze bir gülücük kondurma çabası içerisindeyim. Örneğin: Kadınlar için ofsayt nedir? yazım.

Günümüzde benzer konularda yazan, video çeken, kendini ve deneyimlerini bir şekilde karşı tarafa aktarmayı başaran çok fazla kullanıcı olsa da konseptim ve kendime özgü paylaşımlarım sayesinde bu konulara meraklı olan ya da olmayan bireylerin dikkatini çekebileceğimi düşünüyorum. Bu yüzden ‘’beyaz tavşanı takip etmek’’ ve yazılarımı okumak için sizi bloguma bekliyorum. Harikalar diyarımda görüşmek üzere.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder