Nazan Arısoy Edebiyat Blogu - Blogumu Tanıt

Pazar

Nazan Arısoy Edebiyat Blogu

Blog adı : Nazan Arısoy
Kategori: Kişisel Blog - Edebiyat Blogu
Blog linki: http://nazanarisoy.com/

Blog Tanıtımı

Yunanistan kökenli bir ailenin mensubu olarak 1976 da İstanbul'da doğdum. Gazeteci bir baba ve edebiyat öğretmeni annenin çocuğu olma münasebetiyle Anadolu'nun bir çok ilinde eğitim aldım.

Marmara Ünv. Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Türkçe Bölümü 1998 mezunuyum. Anadolu Ünv. İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler 2002 mezunuyum.

Hem öğrenci, hem çalışan olarak devam ettiğim iş hayatımda, Öğretmen, Éğitmen, Üst düzey yönetici asistanı, Müşteri ilişkileri uzmanı ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü pozisyonlarında görev 
yaptım.

nazan arısoy edebiyat blogu tanıtımı


Kişisel Dönüşüm Danışmanıyım. Yazarım. "İlginç Adamlar ve Kadınları" , "Beni Seveceksin"," Yağmurdan sonra Deniz" " 21 Gün" adlı kitaplarım var. Blog yazarıyım. Ocak 2016 dan itibaren "Garage" dergisinde iliskiler konulu köşe yazarlığına başlayacağım.

Blog yazarlığı bilgi ve duygu paylaşma arzusu ile ortaya çıkan harika bir alışkanlık oldu. Blogda genelde kendime ait yazılarımı, kitaplarımdan küçük hediyeleri bulabilirsiniz. Edebiyat paylaşımlarımın yanısıra seyahatlerimdeki izlenimlerimi ve deneyimlerimi de paylaştığım blogda sizden gelen yazılara da yer vermekten onur duyacağımı bilmenizi isterim.

Hayat paylaştıkça anlamlanır...

1 yorum: