Babanın Gözünden Dünya Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Pazartesi

Babanın Gözünden Dünya Blog Tanıtım Yazısı

Blog İsmi: Babanın Gözünden Dünya
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://www.mustafakelleci.com/

Blog Tanıtımı

Babanın Gözünden DÜNYA adı altındaki blogumla kendimce bir şeyler paylaşıp hem insanlara faydalı olmak hem de unutulan değerlerimizi yeniden göz önüne çıkararak karşılıklı fayda sağlamaktır amacım.

Başlıktan da belli olacağı üzere ben evli bir babayım. Bizlere emanet olarak verilmiş iki tane erkek evladımız var. Bizler onları Dünyaya bırakacağımız en güzel miras olarak görmekteyiz.

Yazılarım daha çok aile, çocuklar, arkadaşlıklar, dostluklar, akrabalık, komşuluk, çevre ve bunlarla olması gereken ilişkilerimizi kapsayacak şekildedir. Zamanla daha fazla konu üzerinde durarak blogumun da hayatım gibi güzel bir şekil alarak düzene gireceği kanaatindeyim.

Aslında okumayı daha çok seviyorum, fakat okuyup yorum yazmak ve bu güzel, sanal değil, hayal aleminde bir şeyler paylaşarak arkadaşlıklar kurmak, karşılıklı fayda sağlamak, bilgi ve becerileri en güzel şekilde aktarmak için bende düşünce ve hayat felsefemi yayınlayacağım bir mecra olması için bu sayfamı açmış bulunmaktayım.

blog tanıtım yazısı

İlk sıramda hiç bir zaman kazanç olarak para gelmediği gibi bu ortamda da ilk sıralarda olmadı ve olmayacak. Kazanç gerekliliktir ve kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bazısı için paradır, diğer bir kısım için de severek yapmış oldukları işten aldıkları haz duygusudur. Ben ikinci gruba giriyorum galiba.

Çalışan bir baba olarak elimden geldiğince blogları Blogumu Tanıt'tan takip etmeye ve kendi blogumda yazılar paylaşmaya gayret ediyorum.

Geçenlerde bir yazar arkadaşımız blogda zaman yönetimi hakkında güzel bir paylaşım yaparak beni etkilemiş, ben de yazısına emeğine karşı saygımı göstermek için yorum yapmıştım. Yorumuma; siz bir gün içinde blogunuz için nasıl bir zaman planlaması yapıyorsunuz diye sormuştu. Bu soru beni düşüncelere daldırdı. Birçok blog araştırdım ve okudum. Herkes aylık paylaşım olarak en az 10 yazı yazmaktaydı. Benim ise toplam bu kadar yoktu. Arkadaşıma yazdığım yorumda da bunu ifade etmeye çalıştım. Ben çalışan ve kendisine düşkün bir evlada sahip bir baba olarak bloguma veya bloglara ayırdığım zaman gün içinde sadece iki saatle sınırlı. Fakat bu zaman ve paylaşım adedi “Damlaya damlaya göl olur misali” gün geçtikce de artacaktır. Bizler yeterki yaptığımız işleri severek yapalım, eğer severek yapmazsak ne o işten bir şey anlarız ne de geçirdiğimiz zamanları geri kazanabiliriz.

Herkese sevgi ve saygılarımı, böyle güzel bir fikirle yola çıkan “Blogumu Tanıt” kurucu ve yazarına şükranlarımı sunuyorum.

3 yorum:

  1. Yorumunuz için teşekkür ederim Mustafa Bey. Blogumu Tanıt faydalı olduysa ne mutlu:)

    YanıtlaSil
  2. Emek zaman ve özveri ister. Burada emek var, fayda olmazmı sizler yeterki yeni bloglar tanıtın. Emeğinize sağlık.

    YanıtlaSil
  3. Teşekkür ederim Mustafa Bey. Sizin de elinize sağlık.

    YanıtlaSil