Neşeli Süs Evim Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Perşembe

Neşeli Süs Evim Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Neşeli Süs Evim
Kategori : Anne & Çocuk & Ev Dekorasyonu
Blog Linki: http://neselisusevim.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Merhabalar,

Meltem ben. 1985 Ankara doğumluyum. Ankara Üniversitesi Turizm Rehberliği mezunuyum. Fulbright bursunu kazanarak Amerikada 1 yıl Turizm ve Otel Yönetimi konusunda eğitim aldım. 2008 yılında sevgili eşimle evlendim:) 3,5 yıl kadar Satış Pazarlama Müdürlüğü yaptım. Bu arada Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdim. Gerçekten turizm sektörü benim için eğlenceli fakat bir o kadar da yorucu olmaya başlamıştı. Bu yüzden memur olmayı düşündüm. 1 yıl KPSS sınavına hazırlanıp sonucu hüsranla bitenler listesine girdim :(

2013 Aralık ayında yavrumuzu kucağımıza aldık. Annelik duygusu nasıl ? diye soranlara. Tek cevabım: MUCİZE. Gerçekten Allah'ın size verdiği en değerli, en inanılmaz bir MUCİZE. Ve kesinlikle paha biçilemez bir duygu.

anne çocuk blogu tanıtım yazısı

Neşeli Süs Evim'in ilham kaynağı evimizin küçük prensi: Kıvanç. Oğlumun 1 yaş doğum günü partisi için farklı süslemeler düşünüyordum, nasıl yapıldığı konusunda bilgiler edinirken, neden ben bu işi yapmıyorum? dedim ve kendimi doğum günü süslerini tasarlarken buluverdim :) 6 ay kadar kişiye özel tasarımlar yaptım ve bunun satışını yaptım. Fakat uykuyu sevmeyen bir yavrum olduğu için bu iş beni zamanla çok yormaya başladı ve böylece bu işime son vermek zorunda kaldım. Fakat boş durmaktan hoşlanmayan ben, yine kendimi farklı bir maceranın kollarına attım :) 3 ay önce bir blog açmaya karar verdim.

Blogumda ücretsiz doğum günü süsleri, doğum günü fikirleri, bebek&çocuk aksesuarlarına ait ilginç tasarımlar ve diğer bir hobim olan ev dekorasyonuna ait farklı fikirler paylaşıyorum. Sosyal medya hesaplarından beni takip eden kişilerin düşüncelerini ve önerilerini alarak kendime bir yol çiziyorum. Zamanımı araştırarak, öğrenerek ve edindiğim bilgileri paylaşarak değerlendirmek beni gerçekten mutlu ediyor. Sizleri de blogumda ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyarım :)

Blogumu tanıtma fırsatı sunan Blogumu Tanıt Ailesine çok teşekkür ediyorum.

Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder