Kadınca Nağmeler Anne & Çocuk Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Kadınca Nağmeler Anne & Çocuk Blogu Tanıtım Yazısı

Blog adı: Kadınca Nağmeler
Kategori: Anne ve Çocuk Blogu
Blog adresi: http://www.kadincanagmeler.blogspot.com

Blog Tanıtımı

Yazı yazmak yıllardır insanların merak duyduğu konu, gerek kağıdın kaleme olan aşkı gerekse kelimelerin kağıda dökülme merağı yıllar yılıdır süregelen olay halinde. Söz uçar yazı kalır sözü sanırım bu durumun ispatı.

Yazı yazmayı bende seviyorum yazmak duygularımı paylaşmak bir nebzede olsa rahatlatıyor, bildiğim denediğim şeyleri insanlara iletmek mutlu ediyor beni. Düşündüm ki, nasıl insanlara bu bilgileri ulaştırabilirim? Sonra çözümü blog açmakla buldum. Kadınca Nağmeler adında kendime ait bir blog kurarak işe başladım. Bloğumda, kendim deneyip olumlu sonuçlar aldığım bebekler ve çocuklar ile ilgili, hamilelikte yaşadığım sıkıntılar ve çözüm yollarını, sağlık hakkında, doğal cilt maskeleri, yaptığım yemek tarifleri, pratik bilgiler, güzellik gibi konularım var. 

blog tanıtım yazısı

Bu konular üzerinden yazı yazmak benim için hem neşeli hemde kolay çünkü ilgi alanımda. Örnek verirsem eğer; son yazımda sezaryen sonrası normal doğum hakkında yazdım. Bu konuda yazma isteğim son dakikaya kadar normal doğum yolunda giden hikayem, doğum yapacağım gün zorunlu sezaryana çevrildi. Sonrasında birçok doktorlar ile görüştüm araştırdım ve ikinci doğumda normal doğum yapabileceğimi öğrendim ve bu bilgileri benim durumumda olan insanlara ulaştırmak istedim. Çünkü bu durumu yaşayan çok kadın var. Küçük meleğim(bebeğim) ile bloğum aynı anda doğdular her gün yeni şeyler öğrenip büyüyorlar... 

Şimdi bloğum konusunda; kendi merak arzumun peşinden koşuyorum. İlgi duyduğum konularda çok araştırarak firsatlar yaratarak kendimi, okuyucumu güçlendirmeye ve bilgilendirmeye çalışıyorum.
Son söz olarak şunu söylemeliyim ben bu işi keyifle ve sıkılmadan yapıyorum. Birşeyler üretip insanlara faydalı olabilmek çok güzel duygu...

1 yorum:

  1. Yazınızı begenerek okudum tebrik eder başarılar dilerim.

    YanıtlaSil