Süm&Sude Beauty Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Perşembe

Süm&Sude Beauty Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Süm&Sude Beauty Blog
Kategori: Güzellik ve Moda Blogu
Blog Linki: http://sudesum.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Merhaba, Süm&Sude Beauty adında yeni bir blog açtık. İki yakın arkadaş olarak yazıyoruz. Hem işinize yarayacak hemde okurken samimiliği yakalayacağınız yazılar yazmaya çalışıyoruz. Amacımız güzellik ve kozmetik hakkında insanları bilgilendirmek ve ürünler hakkında tavsiyeler vermek.


Belli bir okunma kitlesine ulaştıktan sonra çekilişler yapmayı düşünüyoruz. Blog yazmaktan gerçekten çok mutluyuz, bunu insanları bilgilendirmek ve hobi için yapıyoruz. Blogumuzu güncel tutuyoruz, genelde her cuma akşamları yeni bir ürün tanıtımı yazıyoruz ama bu okunma sayısına göre değişiyor. Fazla okunma aldığımız zamanlarda cuma günü dışında da yazılar yazıyoruz. 

İstediğiniz bir ürün tanıtımı ve ya istediğiniz bir konu varsa her fikre saygı duyuyoruz. Bize vereceğiniz tavsiyeler ve gelen istekler hakkında blog yazıyoruz. Her fikrinizi bize mail atarak iletebilirsiniz. Mail adresimiz ve bize ulaşabileceğiniz hesap ayrıntıları blogumuzda. Bizimle iletişime geçmenizi çok isteriz. Herkesi blogumuza bekliyoruz.

1 yorum:

  1. Ben takip ettigimi saniyorum ama emin olamadim gidip bi kontrol edeyim.

    YanıtlaSil