Sadece Nilgün - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Perşembe

Sadece Nilgün - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Sadece Nilgün
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://sadecenilgun.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Merhaba, öncelikle bende yeni yazmaya başlayanlardanım. 39 yaşındayım genç anne bir kadın olarak her zaman şükrettiğim iki yetişkin diyebileceğim çocuklarım, bir golden köpeğimiz ve eşim sıradan diyebileceğimiz bir yaşam tarzıyla devam ettiğimiz bir hayatımız var :) 

Bir süredir blogları takip ediyorum ve ben de yazmaya karar verdim. Uzun ve zevkli bir serüven olur inşallah. Blog isminden de anlaşılacağı gibi sadece Nilgün; yani sadece ben gördüklerim, yaptıklarım duyduklarım, bildiklerim bilmeyip de yeni öğrendiklerim, mutluluklarım, sevinçlerim, üzüntülerim evim, çocuklarım ve ailemizin son ferdi Venüs köpeğim kısaca sadece ben :) 


Ben takip ettiğim blogları zevkle okuyorum ve bir çok yeni şeyler öğreniyorum. Tanıdığımız her yeni kişinin bize yeni bir şeyler kattığını düşünmüşümdür. Her zaman olumlu da olsa olumsuz da olsa... Takip ettiğim blog sahiplerinin paylaşımlarının da yeni fikirler ve bilgiler içerdiğini düşünüyorum. Belki benim yazdıklarım da okuyanlara aynı duyguları hissettirir. Yazdıklarım belki çok profesyonel olmayacaktır, ama beni anlatacak en azından.

Umarım takip ederek fikirler de verirsiniz. Bakınca fark edeceksiniz blogda çok fazla eksiklerim var Onları da zaman içinde tamamlayıp görüntü ve içerik olarak da zevkli bir blog olacak inşallah. Blog yazmaya karar verip bir yıla yakın bir zamanda nasıl başlarım nasıl yazarım diye düşünüp arkadaşımın tavsiyesiyle "ne kadar düşünürsen o kadar zor olur başlaman "demiş ti, toparlayıp bir süre önce başladım ilk yazılarımı yayınlamaya. Dediği gibiymiş de ilk yazı yayınlanınca daha rahat hissettim kendimi. Paylaşmak her zaman insana huzur veriyor bu da paylaşımın bir şekli diye bakıyorum. Herkese kolay gelsin mutlu günler :)

1 yorum:

  1. Üye olmadigim blog var mi diye geziyordum nilgünü buldum. Insan eski bir dostla karsilasmis gibi oluyor ne komik.

    YanıtlaSil