Gülinin Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Pazartesi

Gülinin Blogu Tanıtım Yazısı

Blog İsmi: Gülin'in Blogu
Blog Kategorisi: Kişisel Blog
Blog Linki: http://gulininblogu.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Yazmaktan çok konuşmayı daha çok severim aslında.. Yazmaya da kimsenin desteğiyle karar vermedim. Çok konuşuyorsun dediklerinde biranda aklıma geldi yazmak. Acaba aynı hızla yazabilir miyim düşüncesine kapıldım. Birçok blog açtım kapattım. En sonunda Gülin'in Blogu olarak sürekli yazmaya karar verdim. Kişisel blogumda aslında ne ararsan bulacaksınız.. Alışveriş notlarım, izlediğim filmler, güncel hayat, gezdiğim yerler.. Ve bolca fotoğraflar..

blog tanıtım yazısı


Alışveriş Notlarım: Herkes gibi alışverişten büyük bir zevk alıyorum. Nereden ne aldım, düşüncem ne yönde oldu hepsini kaleme alıyorum. 

İzlediğim Filmler: Film izlemeyi seviyorum. Ayrıca sürekli işim olmasına rağmen izleyebildiğim filmleri ve yorumlarımı, bende yarattığı etkiyi açıkça yazmayı tercih ediyorum. 

Güncel Hayat:
Aslında burası benim günlüğüm. Kimseyi sıkmadan, kırmadan kendi düşüncelerimi paylaşıyorum. 

Gezdiğim Yerler: Yeni yerler keşfetmeyi çok seviyorum. Temel sebebi benim için fotoğraf çekmek olsa da nereleri gezdim, neler gördüm yazmaya devam edeceğim. 

Turizm: Asıl mesleğimin turizm olmasına dayanarak turizmle alakalı birçok şeye bloğumda yer veriyorum.

Yazı yazmaktan inanılmaz keyif alıyorum. Blog sayesinde bir çok şey öğrendim. Kalemle kağıdın ağızdan çıkan sözlerden daha değerli olduğunu gördüm. Umarım beğenirsiniz..

2 yorum:

  1. Yazmak kadar güzel bir şey yok. Evet. Ben de aynı fikirdeyim. Kimseyi kırmadan, sadece kendi fikirlerini özgürce yazmak. Ben de aynı şeyi yapıyorum kendi blogumda. Keşke bir de bolca zamanım olsa yazmak için. Daha fazla,daha güzel şeyler yazmak çok isterdim. Burada önce ne zamandır bize yeni blogları tanıttığı için teşekkür edemediğim bloğumu tanıt bloğuna teşekkür etmek isterim. Sonra da Gülinin Bloğuna da göz atmanızı tavsiye ederim. Her zaman dediğim gibi hayat paylaşıldıkça güzeldir. Paylaşmaya devam...

    YanıtlaSil
  2. Önce hosgeldiniz demek istedim ardindan blogunuza da ugrayacagim. Birçok konu içeren bloglari okumak keyifli oluyor.

    YanıtlaSil