1 Delinin Günlükleri - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Pazar

1 Delinin Günlükleri - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: 1 Delinin Günlükleri
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://1deliningunlukleri.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Merhaba blog dünyasının güzel insanları. Ben 1 delinin günlükleri. Uzun zamandır blog yazdığım için bir kez bile olsa tesadüfen sayfamı görmüş olabilirsiniz. Yazılarım daha çok hayat ve hayata bakış açımla ilgili. Her bireyi ayrı bir dünya olarak gördüğüm için bu blog da benim dünyam. Yeri geldi arkadaşım, sevgilim sırdaşım oldu. Yeri geldi en ağır sözlerime şahit oldu. Bu yüzden bu blog benim için çok değerli. 

blog tanıtım yazısı

Kendimi 1deliningunlukleri olarak anonim bir kimlik ardına da gizlemiyorum. Hakkımda sayfamı ziyaret ederseniz bunu zaten göreceksiniz. Son günlerde farklı bir projeyle sevdiğim 7 blog arkadaşımı da sayfama yazar olarak davet ettim. Bunu yapmamdaki amacım onları uzun zamandan beri tanıyor ve güveniyor olmamdır. Yazılarına gelince çok beğeniyorum. Bu yüzden blogum benim olduğu kadar onlarındır da diye düşünerek kişisel blogumu bu 7 güzel arkadaşımla paylaşmak istedim. Yarın ne olur bilmiyorum sadece zamanın getirdikleriyle birlikte anı yaşamaya çalışıyorum. Onun dışında pek de ekleyeceğim bir şey yok. Sevgiyle kalın.

8 yorum:

 1. Elimden geldiği kadar yazılarını okumaya çalıştığım çok güzel yazılar yazan bir blog 1deliningünlükleri herkese tavsiye ederim. Tanıtım için teşekkür ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, blogunu devamlı güncelleyen ve blog yazarı arkadaşlarına yardımcı olan bir blog. Takip edilmesi gereken bir kişisel blog.

   Sil
 2. İyi bir blogger, ben de takipteyim...

  YanıtlaSil
 3. Ne yazdığı pek belli değil. Biraz karışık bi blog

  YanıtlaSil
 4. Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 5. sürekli konularını incelediğim ve yazılarını birbir okuduğum bir blog herkesin ziyaret etmesini isterim gerçekten güzel bir blog..

  YanıtlaSil
 6. Yazılarını okumaktan keyif aldığım bir blog yazarı;) Tavsiye edilir, keyifle duyurulur;)

  YanıtlaSil
 7. Delilerden zarar gelmez. Ben de blogunuzu ziyarete gelecegim.

  YanıtlaSil