Murat Yazıcı - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Pazartesi

Murat Yazıcı - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

  Bugün size yazılarını şiirsel dokunuşlarla kaleme alan Murat Yazıcı'nın kişisel blogu muratyazici.com.tr'yi tanıtmak istiyorum. Ama ondan önce yazar hakkında biraz bilgi edinelim: ''Eğer bu dünya hepimize ait ise selamlamak için de merhaba dünya en iyi seçenek değil mi?'' diyen Murat Yazıcı, methettiği İstanbul'da doğmuştur. İlköğretim ve Lise eğitimini Çengelköy ve Üsküdar gibi tarihi bir ruha ve manzaraya sahip yerlerde tamamladıktan sonra, üniversite için yazarımızı deniz havasından mahrum bırakmayan Kocaeli'nin kollarına bırakmıştır kendini. Yazarımız şuanda Serbest Muhasebeci Mali Müşavir'lik görevini severek yerine getirmektedir. Son olarak Murat Yazıcı'nın hayat hakkındaki düşüncelerini özetleyen Forrest Gump filmindeki “Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsiniz.” repliği ile yazar tanıtımını bitirelim. Yazarımız hakkında daha fazla bilgi almak için: Murat Yazıcı.

Kişisel Blog Tanıtım yazısı

  Yazarımız hakkında kısaca bilgi verdikten sonra, şimdi biraz da içindekileri kelimelere döktüğü kişisel blogu üzerine konuşalım. Blog, beş ana kategori üzerine kurulmuş: hayattan tecrübe ettiği, etkilendiği, bazen geçmişe dönük yazılar yazdığı Bana Dair; bisiklet tutkusu, plak koleksiyonu, bonsai yetiştirme gibi hobi olarak gerçekleştirdiği aktivitelerini paylaştığı Hobi; gezip gördüğü yerleri kaleme aldığı Gezi; müzik, sanat, edebiyat gibi konularda etkilendiği kültürel ve sanatsal faaliyetlerini aktardığı Kültür&Sanat ve izlediği film ve dizi yorumlarını/eleştirilerini paylaştığı Sinema&Dizi kategorileri...

  Murat Yazıcı'nın yazılarını okuduğunuzda cümlelerindeki derinliği ve geçmişe dönük özlemi sezebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğim gibi yazılarında şiir tadını almak mümkün. ''Dünya'da Ölümden Başkası Yalan'' yazısını okursanız sanırım ne demek istediğimi anlarsınız. Ayrıca makalelerini kaliteli, uygun, kulağa ve göze hitap eden görsel/videolarla süslediği için yazılarını okurken ayrı bir zevk alırsınız. O yüzden Murat Yazıcı'nın kişisel blogunu okumanızı tavsiye ederim. Pişman olmayacağınızı düşünüyorum. Blogu sosyal medyadan da kolayca takip edebilmeniz için sosyal medya hesaplarını ekliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder