Hüzün Sesi - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cumartesi

Hüzün Sesi - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Hüzün Sesi
Kategori: Kişisel Blog
Blog linki: http://huzunsesi.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Merhaba arkadaşlar, sizlere blogumu tanıtacağımdan mutluluk duyuyorum. İlk olarak tanıtım yazımı çok uzun tutarak sizi sıkmak istemiyorum; o yüzden kısaca yazmaya başlıyorum.

Blogumu neden kurdum? veya nereden kurmak aklıma geldi ?

  Bloglara kendimi bildim bileli merakım ve hevesim vardır. Bir gün kendime neden bir blog kurup insanlara yardımcı olmuyorum diye sordum ve Google'ın ücretsiz Blogger servisine kayıt olup ilk blogumu Hüzün Sesi olarak oluşturdum. İnsanlara yardım etmeyi seviyorum; blogumda yeni bilgiler paylaşmak ve öğrenmek istedim. Hayat paylaşınca güzeldir:)

kişisel blog tanıtım yazısı

Blogumda neler paylaşıyorum ve blogum ne üzerine kurulu ?

  Blogumda Oyun , Program , Blogger temalari & Eklentileri , Oyun ve program yamaları gibi her telden paylaşımlarım oluyor.

Blogumun adı neden Hüzün Sesi?

  Blog açmaya karar verdiğim zaman açıkçası tam kendime uygun bir blog ismi bulamamıştım. Google'da blog isimleri şeklinde ufak bir arama yaparken böyle bir isim buldum ve beğendim, Bu olabilir diyerek blog dünyasına adım attım. Bloga bir göz atayim, ziyaret edeyim derseniz beklerim.

6 yorum:

 1. Benim de çok severek izlediğim bir blog ve yazılarını keyifle okuduğum sevgili Hüzün sarısı iyi ki tanıdım dediğim blogcanım:) sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yanlız blogumun adı Huzunsesi Başka bir blog ile karıstırdınız sanırım :)

   Sil
 2. Tanıtım yazımı yayınladığınız için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim, ilginiz için ben teşekkür ederim:)

   Sil
 3. Güzel yazı... ama sadece bu kadar yazarsam spam mı olmuş oluyorum. Benim bloğumla ilgili de değil konu. Ama ben yine de sitemin adını yazsam nasıl olur?? İste ben o yorum yazmaktan çekinenlerdenim. 😊 http://guzelguzelsozler.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makaleyi okuyup ona göre bir yorum yapabilirsiniz, bu spam olmaz.

   Sil