Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Eşkıya Dünyaya
Kategori: Sinema Blogu
Blog Linki: www.eskiyadunyaya.com

Blog Tanıtımı

  8 Eylül 2015 Salı günü ATV ekranlarında gösterime giren yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, Başrollerinde Oktay Kaynarca dizideki karakteri 'Hızır Çakırbeyli', Deniz Çakır 'Meryem Karakteri' ve Kenan Çoban 'Pisikopat Fahri karakteri' gibi efsane Kurtlar Vadisi oyuncularının oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranlarına bilgiler vermek için hazırlamış olduğumuz web sayfası 2015 yılı Eylül ayında www.eskiyadunyaya.com domaini üzerine tescillenerek kurulmuştur.

Tanıtım Yazısı

  Eşkıya dizisi yayına başladıktan çok kısa bir sürede reyting rekorları kırmaya başlamış ve şu anda da dizinin ilk dört bölümü gösterime girmiştir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi severleri için oluşturduğumuz web sitemizde Dizi Oyuncuları, Dizi Karakterleri 'Hızır Çakırbeyli, Pisikopat Fahri', Bölüm Özetleri, Bölüm Replikleri, Dizi Fragmanları gibi bir çok bölüm ayrıntılı olarak ele alınmış, site içeriğinin hazırlanması ve doğru bilgiler içermesi gereken özen gösterilmiştir. Ayrıca eşkya dizisinin fragmanları ve ful hd bölümleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz resmi kanallarında paylaşılır paylaşılmaz aynı anda sitemizde de yayınlanmaktadır.

  Dizi severlere daha iyi hizmet verebilmek için oluşturduğumuz www.eskiyadunyaya.com sayfasına gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğimizi de bildiririz. Diziyi Facebook Sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

2 yorum:

  1. Bir iki bölümüne baktım fakat tamamına değil, güzel bir diziye benziyor.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet, güzel bir diziye benziyor. Kaliteli oyuncular da var.

      Sil