Çınarın Annesi - Anne Çocuk Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Çınarın Annesi - Anne Çocuk Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Çınarın Annesi
Kategori: Anne&Çocuk Blogu
Blog Linki: http://www.cinarinannesi.com/

Blog Tanıtımı

  Merhaba ben Feyza Karapınar. 1992 doğumluyum. Sivas'ta yaşayan 15 aylık bir erkek bebek annesiyim. Oğlumla ilgilenmeyi tercih ettiğim için şuanda çalışmıyorum. Annelik, bu dünyada başıma gelebilecek en güzel şeydi. Ben anne olmak için doğmuşum meğer. Anneliğe layık görülmüşüm bu ne büyük mucizedir bir kadın için! Anneliğe layık görülebilmek ve onca kadının arasından seçilebilmek. İçimdeki boşluğu dolduran küçücük bir yürek vardı artık ve o yüreğin sahibi küçücük bir kadındım ben. 06.08.2014 tarihinde annelik ödülüne layık görüldüm, ve oğlum Çınar'ı kucağıma aldım.

Blog tanıtım yazısı

  Şimdi sizlere blogum Çınarın Annesi ilgili bilgi vermek istiyorum. Anne olduktan sonra deneyimlerimi bilgilerimi paylaşmak için açtım blogumu. Anne olmanın verdiği mutluluğu yaşadığım iyi kötü deneyimlerimi oğlumun bana kattığı ve katacağı tüm güzellikleri yazmakla başladım bloguma. Blog açma fikrini o daha doğmadan aklıma koymuştum aslında. Yıllar sonra oda okuyup ona dair yazdığım yazıları görsün istedim birazda. 

  Her anne gibi onun için her şeyin en iyisini almayı denemeyi seven bir anne olarak bende bunları diğer annelere ufacık da olsa katkı sağlarım diye yazıyorum. Yazmayı çok seven ancak fırsat buldukça yazabilen taze bir blogger sayılırım henüz. Sizlerinde fikirleri ve yardımıyla bloguma sıcacık yazılar eklemek sizlerin de görüşlerini almak istiyorum. Tabi bu sayede de güzel dostluklar kurmak istiyorum. Ve hepinizi bloguma bekliyorum. Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder