Yephiel - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Yephiel - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Yephiel
Kategori: Kişisel Blog
Blog linki: https://yephiel.wordpress.com/

Blog Tanıtımı

Merhabalar,

  Uzun zamandır köklü bir sitede moderatörlük yapıyordum..Blogu açmamdaki sebep araştırdıklarımı, öğrendiklerimi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşmak. Blogumda cilt bakımı ve güzellik, moda, bitki bakımı, pratik bilgiler, İslamiyet, dilek duaları, muhabbet duaları, gizli ilimler(havas), Kuran-ı Kerim, farklı enerjiler-tavsiyeler, sohbet bölümü ve anket bulunmakta. Genellikle okurlarımın önerdiği konulara ağırlık vermekteyim.

Yephiel Blog Tanıtım Yazısı

  Blog hakkında genel bir açıklama yaptım, şimdi gelelim blogu açmamdaki en ana nedene. Yazının başında da söylediğim gibi uzun süre moderatörlük yaptım tecrübeler edindim. Birçok insanın çaresizlikten hocalara gittiğine ve para kaptırdığına şahit oldum. Manevi yardıma ihtiyacı olan insanların, hoca adı altında dini ekmek kapısı haline getirmiş (gerçek hocaları tenzih ederim) kişilere muhtaç olmamaları için elimden geldiğince ve Allah rızası için yardımcı olmak, bildiklerimi öğretmek için buradayım..

Özel hayatla ilgili problemler, çağın tehlikeli hastalığı büyüye maruz kalanlar, önemli haceti olanlar, enerjisi(yıldızı,şansı) düşük olanlar vs. siz de isterseniz, yorumlarla soru cevap şeklinde sıkıntıların üstesinden geliriz. :) Tabi ki bu diğer bütün konular için de geçerli.

1 yorum: