Medya İstasyonu - Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Medya İstasyonu - Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Medya İstasyonu
Kategori: Pazarlama Blogu
Blog linki: http://medyaistasyonu.blogspot.com/

Blog Tanıtımı

  Bugün size blog yazarlığı, makale yazarlığı, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama, internet haberciliği gibi konular üzerine kaliteli ve özgün içerikler üreten; Google aramalarında belirli konularda ilk sıralarda karşılaşabileceğiniz; blog yazalığı konusunda blog yazarlarına faydalı yazılar yazan ve benim de devamlı yazılarını takip ettiğim Medya İstayonu’nu tanıtacağım.

  Medya İstasyonu’nun tek yazarı Engin Gürşen, İstanbul doğumlu olup Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun olur olmaz, bir kaç yerel gazetede çalışmış, Gazete Küçükçekmece ve Ekonomi 34 adlı haber sitelerini kurmuştur. 2013’ün Nisan ayında da medyaistasyonu.blogspot.com'u açmıştır.

blog tanıtım yazısı

  Engin Gürşen, blogunun ismini Medya İstasyonu koymasındaki amacın, medya hakkında bilgiye ihtiyacı olanların uğrayacağı bir mekan oluşturmak olduğunu söylüyor. Bu istasyona er ya da geç hepimizin uğrayacağı aşikar. Medya İstasyonu, ürettiği içeriklerin okuyucalara fayda sağlamasını amaçladığını defalarca yazılarında belirtiyor ve bunun da hakkını veriyor.

Medya İstasyonu bize faydalı bilgiler vermenin yanında, online habercilik hakkında danışmalık, tanıtım yazısı hazırlama, basın bülteni yazımı ve dağıtımı ile internet projeleri konularında da size profesyonel hizmet sunuyor.

  Blog yazarlığı konusunda sürekli araştırma yaptığım için Medya İstasyonu ile devamlı karşılaşıyorum. Okuduğum her makalesi faydalı bilgiler içeren ve doyurucu, sorularınıza cevap verebilen yazılar. Siz blog yazarlarına Medya İstasyonu’na bir uğramanızı öneririm. Bir kere uğrarsanız bu istasyonun gelip geçici değil sürekli yolcusu olursunuz.

2 yorum:

 1. Medya İstasyonu'na sayfanızda yer verdiğiniz için teşekkür ederim. Blog yazarlığının daha kaliteli ve bilinçli bir şekilde yapılması için çabalıyorum. Nitelikli blogların ve blog yazarlarının artması dileğimle...

  Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blog yazarlarına kaliteli makaleleri ile destek olan blog yazarlarında birisiniz. Emeğiniz sayesinde bir çok blog yararı başarılı içerikler üretmeye devam edecek. Yorumunuz için teşekkür ederim. Sizi de iyi bloglamalar...

   Sil