Kod Blogcum - Blogger Eklentileri Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Kod Blogcum - Blogger Eklentileri Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Kod Blogcum
Kategori: Blogger Eklentileri Blogu
Blog linki: http://kodblogcum.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Hepinize merhabalar,

  Kod Blogcum olarak bu blogu açma amaçlarımdan biri lisede öğrendiğim Webtasarım'a ait bilgileriminden faydalanarak özellikle tasarım açısından öğrendiklerimi paylaşmak ve yardımcı olmak; ikinci amacım para kazanmak yerine blogger kullanan kişilerin bloglarında yaşadıkları sorunların çözümüne yardımcı olmayı çalışmak. Bunu da elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.

Kod Blogcum Tanıtım Yazısı

  Bir çok kişi blog kullanırken hatalarla karşılaşabilir ya da blogunun görsellik açısından daha iyi olmasını ister. Ben de blogumda bloglarınızın daha iyi olması için çaba sarf ediyorum ve bakıyorum da sosyal medya üzerinden,yorumlardan, forumlardan gelen mesajlarla amacıma adım adım ulaştığımı düşünüyorum. 

  Peki blogumda neler paylaşıyorum? Blogger Eklentileri, Blogger Türkçe Temalar(Yabancı bir blog temasını türkçeleştirmek), Photoshop da işinize yarayacak bilgiler, dosyalar vs. Siz de blogunuzun daha iyi olması için Kod Blogcum'u takip edebilirsiniz. Facebook'ta sürekli aktifim; sorularınızı oradan iletebilirsiniz veya mail atabilirsiniz.

3 yorum:

 1. Bizim gibi blog kullanan fakat bazı noktalarda (özellikle kodlama) sıkıntı çekenler için güzel bir blog.. Güzel çalışmalarınızın devamını dilerim...

  YanıtlaSil
 2. Hemen takibe alacagim. Benim gibi acemiler icin bulunmaz firsat.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herhangi bir soru veya yardım için bloggerdan ulaşabilirsiniz.

   Sil