Kare Kare - Oyun Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Kare Kare - Oyun Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Kare Kare Oyun
Kategori: Oyun Blogu
Blog linki: http://karekareoyun.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Merhaba arkadaşlar, yıllar yılı küçüklüğümden beri video oyunları hastasıyımdır. Hala oyun oynuyorum ve bırakamıyorum. Bilmem kaçınız hatırlar, atari salonları vardı ve harçlıklarımızı jetonlara yatırıp en sevdiğimiz oyunları oynardık. Daha sonradan çıkan bir çok konsollar oldu hala da devam ediyor. Bu sayede yüzlerce belki de binlerce oyun oynadım, gördüm ve bitirdim. 

  Yani anlayacağınız oyun üzerine tahsilimi atari salonlarında yaptım. Konsollarla devam ettim şimdi de pc’de oynuyorum. Böylece yıllarca biriken deneyimlerimle elime geçen bir fırsatla beraber ve de arkadaşlarımın desteğiyle bir oyun inceleme blog’u açmaya kara verdim. 

oyun blogu tanıtım yazısı

  Blog sayfamda popüler oyunların yanı sıra bağımsız oyun stüdyolarının yapımlarına, alternatif oyunlardan, deneysel oyunlara, mini oyunlardan, Retro nostalji oyunlara kadar geniş bir yelpazede inceleme yazıları yazıyorum. Bunun yanı sıra açtığım Youtube kanalı ile videolu incelemelerde yapıyorum ve blog sayfama ekliyorum. 

  Bence herkese göre uygun oyun vardır. Oyun oynamanın yaşı yoktur, 7’den 77’ye herkese hitap eden harika oyunlar var arkadaşlar diyerek artık yazımı sonlandırmak istiyorum hepinizi blog sayfama bekliyorum lütfen abone olun olmadı ziyaret edin lütfen. Eğer müsaade ederseniz blog sayfamdaki gibi bitirmek istiyorum. Hepinize iyi oyunlar arkadaşlar. İyi bloglamalar:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder