Dikine Paslar - Futbol Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Salı

Dikine Paslar - Futbol Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Dikine Paslar
Kategori: Spor Blogu
Blog linki: http://dikinepaslar.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Öncelikle herkese merhaba. Şunu söylemekte yarar var. Blogum yeni olduğundan geniş kapsamlı yazılar yazmadım.Yavaş yavaş daha geniş kapsamlı yazıyorum. Şimdi blogum içeriği hakkında bilgi vermeye başlayalım. 

Dikine Paslar Tanıtım Yazısı

  Nedenini hiç sorgulamadan sevdiğim futbolu elimden gelince bu blogda yazmaya çalışıyorum. Genellikle Spor Toto Süper Ligi ve İngiltere Premier Ligi hakkında yazıyorum ama diğer majör ligler hakkında da yazılarım olacak. 

  Özellikle Türkiye Süper Liginde ki transferlerin analizleri, takımları son durumları hakkında yazılar yazarak blogumu destekliyorum. Futbol bilgi birikimimin el verdiği kadar yazdığım yazıları umarım beğenirsiniz.

  Sadece futbol ile alakalı yazılar mı var diye kafanızda soru işareti olabilir ama sadece futbolu yazmıyorum. Çok sevdiğim Formula 1'den resimlerde paylaşıyorum. Sezon öncesi takımların son durumlarını, pilotları ve sezon öncesi araçların hangi seviye de olduklarını yazmaya çalışacağım. Sezon sonunda ise takımların ve pilotların performanslarını, gelecek sene için bizi nelerin beklediğini yazmaya çalışacağım.

  Eğer sizler de arzu eder ve yazılarımı okumak isterseniz sizi bloguma bekliyorum. Maç raporlarım, oyuncu analizlerim ile Dikine Paslar'dayım:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder