Yeliz Art - Tasarım Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Yeliz Art - Tasarım Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Yeliz Art
Kategori: Tasarım Blogu
Blog linki: http://yeliz-art.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

Merhabalar,

Ben yeliz-art. Üç farklı blogum var. Hepsinin de konuları birbirinden farklı. Güzel sanatlar eğitimi aldığım için çalışmalarımı paylaşmak ve kişisel yazılarım yazılarım için ilk iki blog sayfamı açtım. Uzun bir süre sonra uzak doğu üzerine bir blog daha açtım. 

Yakın zamanda blog sayfalarımda kendim tasarımlarımla blog şablonumda değişiklik ve düzenlemeler yaptım. 

Yeliz Art Blog Tanıtım Yazısı

Bloglarım:

Yeliz-art blogum

Bu blog sayfamda önceleri kişisel yazılarım ve çalışmalarımı paylaştıktan sonra tamamen kendi çalışmalarımı paylaşıyorum. Şuan yayına portfolyo sayfam olarak devam etmekte. 

Yeliz-yeliz-art blogum -http://yeliz-yeliz-art.blogspot.com.tr/

Başta anlattığım gibi kişisel yazı ve çalışmalarımı paylaştıktan sonra tekrar düzenlemeyle bu blogumu çalışma satışları, dizi, film tanıtım- inceleme yazılarım, haber çevirilerim, yazılarım yer alıyor. 

Yeliz-art ‘Kore günlüğüm’ blogum -http://yeliz-artkoregunlugum.blogspot.com.tr/

14 Mayıs 2013 tarihinde açtığım bu blogum yeliz-artanime-manga ismiyle yayına başladı. 7 Temmuz 2015 te blog ismini yeliz-art ‘Kore günlüğüm’ ismiyle değiştirdim ve yayına devam etmekte. 

Blogta paylaştığım konular: j-drama/ film, k-drama/ film, anime-manga, manga-ka/ seiyuu, haber, mutfak, gerçek yaşamdan mekanlar, dergi ve ordan buradan şurdan paylaşımları yapıyorum.

2 yorum: