Serdar ile Futbol - Spor Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Pazartesi

Serdar ile Futbol - Spor Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Serdar ile Futbol
Kategori: Spor Blogu
Blog Linki: http://serdarilefutbol.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Merhabalar. Biliyorsunuz ki futbol, dünyanın belki de en büyük ticari kazancının sağlandığı bir spor dalı. Hal böyle olunca da futbolu, anlayan da anlamayan da kendince yorumlayabiliyor. Hele bazı 'skor' yazarları var ki eyvah! Sadece kendi tuttuğu takımın maçlarını yorumlayan, canı yandığında hakeme saldıran, kendine bir fayda olduğunda ise bunu asla dillendirmeyen, tamamen kendine münhasır yazarlar. Sizler de onlardan sıkılmadınız mı?

  Ben 20 yıldır futbolun içindeyim. Özellikle kalite anlamında Avrupa ve Dünya Futbolu'nu yakından takip ediyorum. En büyük tutkum Şampiyonlar Ligi. Avrupa'nın majör futbol liglerinden de her hafta en az 5 maç seyrederim. Skora göre değil belirli bir bilgi birikimine göre, tarafsız gözle ve özgün bir kalemle her hafta blog sitemde yazılar paylaşıyorum. Kimi zaman sizleri geçmişe götürüyor, efsane futbolcu ve takımlarla özlem gideriyoruz, kimi zaman da her yerde göremeyeceğiniz fotoğraf, videolar ve istatistiki bilgilerle takipçilerimizi görsel ve mental açıdan da destekliyoruz :) Serdar ile Futbol Spor Blogu Tanıtım Yazısı  "Spor sadece futbol değil elbet" düsturundan yola çıkarak son zamanlarda basketbol ve tenis sporlarını da bir hayli mercek altına aldım ve bu kategoride de zaman zaman yazılar paylaşıyorum. NBA, ATP, Grand Slam organizasyonlarından da ara ara paylaşımlar yapıyorum. Konumuz genel olarak futbol ağırlıklı ve bu alanda da oldukça iddialıyız :) Anlayacağınız Messi, Ronaldo, Robben, İbrahimovic, Federer, Nadal, Djokovic, LeBron, Kobe, Curry, Harden ve diğerleri blogumda ya siz neredesiniz?


  Sizler de piyasa sürekli kendini tekrar eden, tekdüze spor yazarlarından, yorumcularından bıktıysanız şahsi bloguma beklerim. Avrupa ve Dünya Futbolu'ndan son gelişmeleri farklı ve eğlenceli bir dille takip etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

2 yorum:

  1. Spor ve futbolla olan ilgimizin bloglara yansımış şeklidir bu. Sadece kendi takımımıza ve yazarlarına bakarız, gerisi hikaye. Diğerleri ne yazmış, ne demiş zerre umrumuzda olmaz. Ama şunu ekleyeyim de öyle bitireyim. Yurt dışındaki yabancılar benim blog siteme daha bir saygı ve ilgi gösteriyorlar. Adamlarda kıskançlık, haset, kin yok. Adamlar özgün ve kaliteli yazılara bakıyorlar...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yurtdışındaki blog yazarları her zaman birbirlerine daha çok destek oluyorlar. Örneğin kişisel blogumda yazılarımı beğenenlerin çoğu yabancı blogger'lar. Hatta blogumu Türkçeye çevirip okuyup yorum atıyorlar. Umarım biz de birbirimize daha çok destek olabiliriz.

      Sil