Emre Bektaş - Edebiyat Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Pazartesi

Emre Bektaş - Edebiyat Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Emre Bektaş
Kategori: Edebiyat Blogu
Blog Linki: http://emrebek.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Bildiğiniz üzere blog artık hayatımızın bir parçası. Özellikle sosyal medyayla ve internetle içli dışlı olan insanlar için. Blog açıp paylaşım yapmak, blog hayatını keşfeden insanlar için vazgeçilmez bir unsur artık. Bunun yanı sıra yalnızca blog okumayı seven insanlar da bulunmakta.İnsanların duygu ve düşüncelerini,sahip oldukları bilgileri paylaştıkları blog sayfalarında farklı insanlar tarafından yapılan yorumlar sayesinde eksiklerini görebilme ve bu eksiği kapatabilme fırsatları oluyor.

  İki hafta önce blog açıp şiirlerimi farklı insanlarla paylaşma kararı aldım. Açıkçası aklımda hiç böyle bir şey yokken geride bıraktığımız sene aklıma bu fikri yerleştiren arkadaşıma minnet borçluyum artık.Yazımın başında paylaştığım cümleleri ise geride bıraktığımız iki hafta içerisinde öğrendim.

Emre Bektaş Edebiyat Blogu

  Daha önce yazdığım şiirleri paylaşmaya başladım ilk olarak. Bu deneme süresiydi bir nevi. Gelen yorumlara ve dikkat çekmesine karşın farklı bir yol izleyecektim ki bana bu kadarı bile yetti diyebilirim. Bir iki şiirden sonra yeniden kalemi alıp elime en sevdiğim işi yaptım.

 Yazdığınız şiirlerin sizi hiç tanımayan veya tanıyan insanlar tarafından okunup bir de olumlu yorumlar alması sizi sevdiğiniz işe bir kez daha teşvik ediyor.

 Çoğu insan şiir okumayı veya uzun yazılar okumayı sevmiyor ne yazık ki. Ama benim amacım tekrardan sevdirebilmek şiiri. Kısa şiirlerle birçok duyguyu ifade etmeye çalışmamın sebebi bu oluyor çoğu zaman.

 Yaşadıklarımı,hislerimi,bakış açımı yansıttığım şiirlerimde kendinizden bir parça mutlaka bulacağınızı düşünüyorum.Her insanın hayatında bir cümlem olsun diye yazarken ağır hisleri sırtlanıyorum. Bir şair olduğumu iddia etmiyorum.Şairler gözümde yüce insanlar ve daha çok yolum var benim ama bana 'hislerini kağıda döken adam' diyebilirsiniz.

Şiirlerime göz atıp,bloğumu sevgiyle takip edersiniz umarım. Zaman ayırıp sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder