Cihan Demirdaş - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Pazar

Cihan Demirdaş - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Cihan Demirdaş
Kategori: Kişisel Blog
Blog linki: www.cihandemirdas.com

Blog Tanıtımı

Neden Blog Kurdum?

‘Yarınlar İçin Bugünden Gelişim’ parolasıyla yola çıkarak tamamen şahsım tarafından kurulmuş ve tek yazarı olduğum, (Misafir yazarlar dışında) www.cihandemirdas.com adlı web sitesi; İnsan Kaynakları, eğitimler, girişimcilik, kariyer, iş dünyası ve iletişim konularıyla ilgili içerikler paylaşarak, ziyaretçilerimin ilgisine cevap vermek, belki de kariyerlerine yön vererek, yeni bir rota çizmek amacıyla oluşturuldu.

Cihan Demirdas Blog Tanıtım Yazısı

Sizleri Neler Bekliyor ?

1. BLOG


İnsan Kaynakları, Eğitimler, Girişimcilik, Kariyer, İş Dünyası ve İletişim konularıyla ilgili özgün içerikler paylaşacağım bir blog alanım mevcut.

A)Misafir Blogculuk

İnsan Kaynakları, Eğitimler, Girişimcilik, Kariyer, İş Dünyası ve İletişim konularıyla ilgili özgün içerikler oluşturmanız şartıyla bana gönderirseniz, makalenizi web sitemde yayınlayabilirim. Detaylı bilgi için Misafir Blogculuk bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

B) Sponsorlu İçerik

Web siteniz, işyeriniz, ürün veya hizmetiniz hakkında tanıtımını yapmak istediğiniz içerikler Sponsorlu İçerik bölümünde yayınlanır. Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye Reklam ve Tanıtım bölümünden ulaşabilirsiniz.

2. KİTAP ÖNERİLERİM


İnsan Kaynakları, Eğitimler, Girişimcilik, Kariyer, İş Dünyası ve İletişim konularıyla ilgili okuduğum yayınlar hakkında olumlu veya olumsuz içerikler hazırlayarak, bunları Kitap önerilerim kısmında paylaşıyorum. Ziyaretçilerimin de misafir blogculuk kapsamında içerik göndermelerini bekliyorum.

3. REKLAM VE TANITIM


İlerleyen dönemlerde web siteme reklam vermek isteyen ziyaretçilerime ve iş dünyasının profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere birkaç reklam seçeneği sunuyorum. Bunula ilgili ‘ Reklam ve Tanıtım’ kısmımızı inceleyebilirsiniz.

PLANLANAN PROJELER:

Yukarıda sunduğum içerikler dışında ilerleyen dönemlerde web sitemde hayata geçirmeyi planladığım uygulamalar ise ;

1. SÖYLEŞİLER


İş dünyasının önemli profesyonelleri ile yapmayı planladığım söyleşileri web sitemde ‘Söyleşiler’ başlığı altında toplayarak ziyaretçilerimin beğenisine sunmayı düşünüyorum..

2. İŞ İLANLARI


Projelerimden biri de ilerleyen dönemde elime ulaşacak ya da girişimlerim sonucunda ulaşacağım açık pozisyonlarla ilgili iş ilanlarını web sitemde paylaşmak olacak.

3. EĞİTİM VE ETKİNLİK 


Web sitemde yer alan hakkımda kısmını incelediyseniz İnsan Kaynakları ve Kişisel Gelişim konularında aldığım eğitimleri görebilirsiniz. Hedeflerim arasından en önemlisi, Fiziksel veya dijital ortamda eğitimler düzenlemek. Bunula birlikte henüz tam olarak net bir zemine oturtamadığım için paylamayı düşünmediğim etkinlik planlarım mevcut.

Ziyaretçilerime kariyerlerine yön verecek yeni bir rota çizmeyi amaçlarken, kişisel olarak kendi hedeflerimin de var olduğunu itiraf etmem gerekir. İnsan Kaynakları alanında çalışan, hırs ve azim sahibi olan yazmayı da seven bir kişiliğim olduğunu fark edince ilgili olduğum konular hakkında blog yazmaya karar verdim. Bu arada Blog yazarlığını yeni neslin ilgi odağı olabilecek bir girişimcilik tarzı olarak görüyorum.

1 yorum: