Acı Bir Kahve Tadında - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Acı Bir Kahve Tadında - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Acı Bir Kahve Tadında
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://arslanyusuf.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Merhabalar, ben Yusuf Arslan. Sizlere kişisel blogumu tanıtmak istiyorum. Öncelikle kendimden bahsedeyim. Makine mühendisiyim. Stockholm, Kopenhag, Paris, Barselona, Moskova, Tallinn gibi birçok şehri gezme fırsatım oldu. Farklı ülkelerdeki insanların, yaşayışlarını ve kültürlerini tanımayı severim. Üniversite eğitimim sırasında Erasmus değişim öğrencisi olarak İsveç’te bulundum. Burada yaşadığım anıları paylaşmak için blogumu kurdum. 


  Üç yıldır kişisel blogumu yazmaya devam etmekteyim. Blogumda gezi yazıları, kitap ve film incelemeleri ayrıca gündelik deneyimlerimi paylaşmaktayım. Blog yazarı olmanın ilk kuralı düzenli yazmaktır. Bunun bilincinde olarak yazmaya devam etmekteyim.


  Hoş bir sohbet için şöyle yanınızda sıcak bir kahve ile sonraki yazılarımda sizleri de bekliyorum…  ‘’Çok okuyan mı bilir yoksa çok gezen mi?’’ diye sorarsanız cevabım çok okuyup gezen bilir. 


2 yorum:

  1. Merhabalar Yusuf kardeşim.Artık takibedeceğim.Zira güzel bir eğitim almışsın.Ben daha çok duygusal içerikli yazsam da değişik bilgiler..Niye olmasın?. Tanıştığımıza sevindim.Başarılarının devamı dileklerimle.Yalnız yorum özürlüyüz biraz.Belki farkındasındır.Sağlıcakla kal kardeşim.Ece ablanız.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhabalar Ece hanım, bende memnun oldum sizi tanıdığıma, sağolun güzel yorumlarınız için. Esenle kalın.

      Sil