Vaas Montenegro - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Vaas Montenegro - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Vaas Montenegro
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://vaasmontenegro.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Merhaba değerli Blogumu Tanıt sakinleri. Öncelikle blogumun içeriğinden bahsediyim. Blogumda mizah bulunur, teknoloji bulunur, oyunlar bulunur, kısacası ben neleri deniyorsam aynısını size anlatıyorum. Mizah kısmı incicaps'de deneyimli bir üye olmamdan kaynaklanıyor; Teknoloji kısmı teknolojik şeylere daha yatkın olmamdan kaynaklı; oyun kısmı oyun oynamayı sevmemden kaynaklı diyebilirim. 

  Blog adresim vaasmontenegro.blogspot.com, tabi bu bayağı uzun, ama blogum daha çok yeni. Biraz zaman geçtikten sonra değiştireceğim ama şimdilik bu şekilde kalsın. Bu yazıyı yazmadan bir hafta önce kadar kurdum blogu. Tabi bir süre sonra hiç yorum alamamak ve trafiğin az olması insanın canını sıkıyor ve ben de bu yüzden arayış içine girdim ve Blogumu Tanıt'ı buldum.


  Görselden anlaşılacağı üzere photoshop kullanmayı az çok biliyorum ve sürekli yeni şeyler öğrenmeye devam ediyorum. Bu blogu açmamdaki asıl sebep de bildiklerimi sizinle paylaşmak. Tabi bunun için sürekli takipçiler gerekiyor. Eğer hedeflediğim trafiğe ulaşırsam kendi ders videolarımı çekip paylaşacağım ve elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım.

  Biraz da kendimden bahsedeyim. Sözel zekam diplerde ve sayısal zekam baskın olduğu için yazılarımda hatalar bulabilirsiniz onun için şimdiden affedersiniz. Kendimi ifşa etmek istemiyorum, bu yüzden ismimi filan yazmayacağım ama ileride o da olur. İlk blog deneyimim olduğu için biraz acemiyim ve hata yapabilirim her insan gibi. Velhasıl kelam herkesi bloguma bekliyorum ve hepinize iyi, mutlu günler diliyorum :)Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder