Deryanın Spor Günlüğü - Sağlık Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Deryanın Spor Günlüğü - Sağlık Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Deryanın Spor Günlüğü
Kategori: Sağlık Blogu
Blog Linki: http://deryaninsporgunlugu.blogspot.co.at/

Blog Tanıtımı

  Merhabalar. Sezaryenle üç çocuğumu dünyaya getirdikten ve yıllarca mücadele ettiğim Haşimoto hastalığından sonra hiç almadığım kadar kilo almıştım. Aslında yıllardır açık havada yürürdüm. Kızım henüz bebek olduğu ve yasadığım ülkede yılın büyük bir kısmı yağmur yağdığından evde yapabilecek bir şeylerin arayışına girdim. Böylelikle evde önce aerobik çalışmalarına başladım ve sevdikçe farklı çalışmalar da denedim.

  Spor ve dengeli beslenme sayesinde kilo verip, sağlığıma kavuştum. Spor ve sağlıklı beslenme vazgeçilmezim haline gelince, bu konuları gece gündüz araştırmaya başladım. Uzun zaman bir forumda insanlarla bilgilerimi paylaşıp kilo vermelerine katkıda bulunduktan sonra kendi kanatlarımla uçmaya ve blogum Deryanın Spor Günlüğü'nde yazmaya karar verdim. Yazı dünyasına çok tanıdık ancak blog oluşturmanın teknik kısmında çok çok acemi ve yeniyim. Umarım bu zayıflığımı da aşmayı da başarırım.


  İçeriğime çok güveniyor ve özellikle imkanı kısıtlı, nerede nasıl spor yapacağını bilmeyen, yönlendirilmeye ihtiyaç duyan kişilere çok büyük yardımım olacağına inanıyorum. Sayfama üye olup yardım isteyen herkese kişisel yardımda bulunacağım bu konuda. Blogum nette görmeye alıştığımız kalemle çizilmiş fitness modelleri sergilemekten çok sıradan günlük hayatı içinde hareketsizlik ve kilolarına karşı savaşan insanlara yönelik olacak.

  Ben başardığım ve birçok şeyi deneye yanıla öğrendiğim için başkalarıyla da deneyimlerimi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Evde çok kısıtlığı imkanlarla yapılabilecek spor alternatifleri, elimizin altında mutfağımızda bulunan basit malzemelerle hazırlanmış sağlıklı alternatifler umarım birçok kişiye yol gösterir. Ayrıca yoga, pilates, fitness gibi spor dallarına nasıl evimizde başlayacağımız, çocuk ve spor da önem verdiğim konulardan çünkü insanların hiç spor geçmişi olmamasına rağmen moda bazı spor programlarını uygulamaya çalıştığına da şahit oldum. Yorum yazan ve katılanlar olursa çok sevinirim. Herkese fit ve sağlıklı günler dilerim.

1 yorum:

  1. Blogumu tanitma firsati verdiginiz icin cok tesekkür ederim.

    YanıtlaSil