Ojeli Sayfalar - Cilt Bakım Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Ojeli Sayfalar - Cilt Bakım Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Ojeli Sayfalar
Kategori: Güzellik&Bakım Blogu
Blog Linki: http://ojelisayfalar.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Biz Elif ve İpek. 'Ojeli Sayfalar' adlı blogumuzu denediğimiz kozmetik ürünlerini, yaptığımız nail artları, okuduğumuz kitapları ve yaptığımız boyamaları paylaşmak için açtık. Zaman zaman güzellik ve makyaj önerilerine de yer verdiğimiz blogumuzda tamamen özgün ve kendi tecrübelerimize dayanan yazılar yayınlanmaktadır.

  Blogumuzu açmaya arkadaşlarımızdan aldığımız destekle karar verdik zira kullandığımız her ürün hakkındaki yorumlarımızı arkadaşlarımızla paylaşmayı çok seviyoruz. Şüphesiz bugün bir çoğumuz yeni bir ürün almadan veya kullanmaya başlamadan önce arama motorlarında araştırma yapıp tecrübelerini paylaşan kişilerce yazılmış yazıları okuyoruz. Yazılanlardan da ister istemez etkileniyoruz. Biliyoruz ki bir ürün hakkında ağızdan ağıza dolaşan yorumlar çok önemli. Biz de bayanların en büyük ilgi odaklarından biri olan kozmetik ve güzellik konusundaki tecrübelerimizi blogumuzda paylaşarak birilerine yardımcı olabileceğimizi düşündük.

Ojeli Sayfalar Blog Tanıtım Yazısı

  Paylaşım yapmayı istediğimiz bir diğer konu ise kitaplar. İkimiz de kitap okumayı seviyor ve mümkün olduğunca çok kitap okumaya çalışıyoruz. Okuduğumuz kitaplar hakkındaki düşüncelerimizi de paylaşarak takipçilerimize kitap önerilerinde bulunmanın bizim için keyifli takipçilerimiz için de faydalı olacağını düşünüyoruz. Ancak yapmış olduğumuz şey asla kitap eleştirisi değildir zira kitap eleştirisi yapabilecek kişiler değiliz ve haddimizi biliyoruz, bu konuda yanlış anlaşılmak istemeyiz. Amacımız nacizane tavsiyelerde bulunmak.

  Bugünün en trend konularında olan yetişkinler için boyama kitaplarını biz de çok sevdik ve blogumuzda bu konuya da yer vermeye karar verdik. Boyama teknikleri, kalem önerileri ve boyadığımız parçaları paylaşarak bu konuya da değiniyoruz.

  Sizler de ojelisayfalar.blogspot.com.tr’yi ziyaret ederek bize katılıp deneyim ve tavsiyelerimizi okuyup; kendi deneyim ve tavsiyelerinizi de bizlere aktarabilirsiniz. Biliyorsunuz ki insan paylaştıkça büyür. Hepinizi blogumuza bekliyoruz:) 

2 yorum:

  1. Konu beni ilgilendirmiyor ama yararlı bir blog olmuş vaasmontenegro.blogspot.com.tr adresini ziyaret ederseniz sevinirim :)

    YanıtlaSil