Style Hijab Blog - Moda Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Salı

Style Hijab Blog - Moda Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Style Hihab Blog
Kategori: Moda Blogu
Blog Linki: http://stylehijabblog.com/

Blog Tanıtımı

  Sosyal medya alanında aldığım eğitimlerden sonra, çeşitli sitelerde yazarlık yaptım. Bloglar hakkında yaptığım uzun süreçli araştırmalardan sonra stylehijabblog.com ortaya çıktı. Gezip beğendiğim yerleri paylaştığım, kimi zaman dünya modası kimi zaman kendi stilimi yazdığım, hediye önerileri verdiğim dünyam haline geldi. Hemen hemen her gün gelen mail ve dm'lere, sorulan stil sorularına ve sevdikleri ürünlere nasıl ulaşacaklarını kendi fikir ve yorumlarımla eksiksiz cevapladım ve cevaplamaya devam ediyorum. Bundan çok keyif alıyorum. 


Style Hijab Blog - Blogumu Tanıt

  Kısa sürede Facebook sayfamı takip edenler çoğaldı ve Instagram hesabımda (https://instagram.com/elifkubragenc) ciddi bir kitleye ulaştım. Her geçen gün tıklanma sayımın artması beni çok heyecanlandırıyor. Blog yazmak için bir derdi olmalı insanın! Benim derdim beğendiğim butik, marka ve ürünleri incelemek, görmek ve yazmak. Biliyorum ki bir çok tesettür giyim firması var henüz tanımadığımız. Tüm kadınlar için, dünya modasında yer edinmiş markalardan yaptığım haftalık kobinlerimi bir fikir oluşturması adına yayınlıyor, trendlerden bahsediyorum. Ya da İstanbul’un en güzel semtlerinde en güzel kafelerini keşfediyor, okuyucularımla paylaşıyorum. 

  İnternette ‘’Tesettür Blogları’’ şeklinde arama yapıldığında ilk sırada çıkıyorum. Bir çok değerli tasarımcı tarafından takip ediliyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum. 

  Minimal bir stiliniz varsa, dünya modasına ve trend renklere ilginiz varsa,  İstanbul'da yeni mekan arayışındaysanız, alternatif hediye fikirlerine benim kadar önem veriyorsanız e birde kombin önerisi alırım derseniz bloguma uğramalısınız. (:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder