Oktayy / Gayriciddi Zamazingo – Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Oktayy / Gayriciddi Zamazingo – Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Oktay - Gayri Ciddi Zamazingo
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://www.oktayy.net/

Blog Tanıtımı

  İlk olarak blog dünyasına ufak denebilecek yaşlarda girdim, dört senedir bu işin içindeyim ve bildiklerimin üzerine yeni şeyler ekleyerek yeteneklerimi geliştirdim. Gayriciddi Zamazingo (www.oktayy.net) ise en son kişisel blog deneyimim. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına ve her zaman her türlü bilginin halka açık olması gerektiğine inanan birisiyim. Bu yüzden blog içerisinde hem kişisel deneyimlerimi hem de öğrendiğim yeni şeyleri/daha önceden bildiklerimi takipçilerim ile paylaşıyorum, böylelikle bilgiyi paylaşmış oluyorum. İnternetin gücü çok büyük olduğunu için paylaştıklarımın meraklılarına ulaştığına eminim.

Oktay Yenitürk Kişisel Blog Tanıtımı
  Blogumda yer alan ‘kişisel’ kategorisinde dizi-film, müzik, kitap konularıyla ilgili deneyimler ve tabii olması gerektiği gibi kişisel görüşlerimi, düşüncelerimi paylaşıyorum. ‘Teknoloji ve İnternet’ kategorisinde ise yetenekli olduğumu düşündüğüm Wordpress, mobil teknoloji, web tasarım gibi konularda bilgilerimi okuyucular ile paylaşıyorum. Ayrıca ‘bloglardan’ isimli kategori altında ise beğendiğim blogları veya o bloglardaki yazıları paylaşmaya başlayacağım.

  Benim ve blogum hakkında daha çok bilgiyi blogumda yer alan ‘Hakkımda’ sayfasından öğrenebilirsiniz. Özgün içerik üretebilen bir veya birden çok kitleye hitap edebilecek herkesin kişisel blog yazması taraftarıyım. Bunun için her zaman blog yazmaya yeni başlayacak olanlara veya bu konuda yardım isteyenlere kapım açıktır. İnternet güçlü bir mecradır, sizde yeteneklerinizi ve bilgilerinizi paylaşmak için blog açın. Ben dört senedir bu amaçla ve sadece bilgiyi başkalarıyla paylaşmak hedefiyle blog yazıyorum ve bu beni sürekli mutlu ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder