Meltem Şahin - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Meltem Şahin - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Meltem Şahin
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://meltemxsahin.com/

Blog Tanıtımı

meltemxsahin.com benim kişisel bilgilerim ve deneyimlerimi paylaştığım kişisel blogumdur. Bir çok başlıkla yola çıktığım blog yolculuğum, zaman içinde kendi kategori başlıklarını oluşturdu. Dijital dünyadan haberlerin ve ilgimi çeken konuların yer aldığı Dijital Köşem; ailece benimsediğimiz ve bir yaşam biçimi olarak uyguladığımız sağlıklı beslenme ve spor konularının bulunduğu Sağlıklı Yaşam; parçası olduğum ve bunun yanında bana ait olan projelerin tanıtıldığı Projelerim kategorileri ile yoluna devam ediyor. Kadın Girişimciler konusunda özellikle destek vermeyi planladığım blogum, yakında daha farklı projelere de imza atacak.

Meltem Şahin - Kişisel Blog Tanıtımı

Bloglarım benim için tamamen birer canlı... Zaman içinde planlı bir şekilde içerikle beslenmesi, düzenli altyapı çalışmalarının yapılması, eğlenerek keyifle çalışılması ve pazarlama konuları ile desteklenmesi gereken bir yapı. Hedef kitlem ile online iletişimde bana keyifli bir kapı açtığını düşünüyorum. Günümüzde yazmayı seven ama disiplinli içerik üretmeye söz verebilen kişilerin mutlaka blog sahibi olması gerekiyor.

Blog yolculuğum sırasında öğrendiğim her şeyi kendim hazırladığım Blog Yolculuğu atölyelerinde paylaşmaya devam ediyorum. Blog eğitimlerimle birlikte kendi blogum için de planlı stratejik çalışmalarım devam ediyor. Reklam çalışmaları sayesinde daha da hız kazanan meltemxsahin.com, gerçek ve değerli içeriğe önem vererek yolculuğuna devam ediyor. Hepimize keyifli blog yolculukları...

2 yorum:

  1. Çok teşekkürler. Daha çok kişinin blog yazması gerektiğine inanıyorum. Tutku ancak paylaşılırsa işe yarar. Keyifli bloglar!

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben teşekkür ederim. Herkesin bir blogu olmalı bence de. Kimilerinin düşüncelerinden kimilerinin tecrübelerinden yararlanabiliriz. Size de blog hayatında başarılar.

      Sil