Hızlı Adam - İş Dünyası Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Perşembe

Hızlı Adam - İş Dünyası Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Hızlı Adam
Kategori: Pazarlama Blogu
Blog Linki: http://www.hizliadam.com/

Blog Tanıtımı

  Bugün kendisini blog yazarlığı konusunda kanıtlamış, başarılı bir blog yazarı olan Bünyamin Kapıcıoğlu'nun Hızlı Adam blogu hakkında tanıtım yazısı yazacağım. ''İş Dünyasında Rekabet Hız İster'' slogan ile çıktığı yolda, Pazarlama Teknikleri, Satış Teknikleri, Kariyer İncelikleri, İş Dünyası, İkna ve İletişim, Kişisel Gelişim, Seo, Algılama, İçerik Pazarlama Yönetimi kategorilerinde içerik oluşturuyor. Bu konular üzerinde içerik üretmesinin sebebini de çocukluğundan beri ticareti ve kazanmayı sevmesi olarak belirtiyor.  

Hızlı Adam Blog Tanıtımı

  Hızlı Adam'ın neden bu kadar başarılı olduğunu yazdığı içerikleri okuduğunuzda anlarsınız. Tüm yazıları yararlı ve özgün olmakla birlikte, blogunu devamlı güncel tutuyor. Ayrıca yazdığı konulara hakim olması-onlarca kitap okunduğu belli ediyor. Zaten bir konu hakkında profesyonel yazılar yazmak için yeterli sayıda kitap okumak gerekli değil midir?

  Blog yazarlarının bloglarını belirli bir seviyeye getirdikten sonra bloglarından para kazanma düşüncesi doğal bir durumdu ki, bu konuda bir çok içerik mevcut. Çoğu yetersiz açıklamalar içermekle birlikte bu konuda tatmin edici yazılar yazan blog çok az. Hızlı Adam'ın, blog yazarak para kazanma konusunda yazdığı yazı ise diğerlerine göre oldukça tatmin edici, ilgilenenlere doyurucu bilgiler sunuyor. Adım adım blog size makalelerinizden para kazanma konusunu anlatıyor, örnekler veriyor, dikkat etmeniz gereken yerlere değiniyor. Sanırım bu yazıyı okuduğunuzda sabrettiğiniz sürece para kazanmamanız mümkün değil.

  Eğer iş hayatınızda yükselmek istiyorsanız ya da daha işin başındaysanız, satış ve pazarlama tekniklerini öğrenmek, ikna ve iletişim yönetiminizi geliştirmek, kişisel gelişim hakkında faydalı içerikler okumak istiyorsanız Hızlı Adam'ı muhakkak ziyaret edin. Aklınıza takılan soruları da sorabilirsiniz; zira size kısa sürede geri dönüş yapmaktan memnun olacaktır. Böyle başarılı bir blog açıp bizi bilgilendirdiği için Hızlı Adam'a teşekkür ederim.

4 yorum:

 1. Mutlaka ziyaret edeceğim ve detaylı bir sekilde inceleyeceğim bilgilendirme icin tesekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim. Blogdan faydalanacağınıza eminim.

   Sil
 2. Hızlı Adam: Teşekkür ederim. Güzel ifade etmişsiniz ve beni şımartmışsınız biraz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim. Hakkınızı vermeye çalıştım, ama verebildiğimi sanmıyorum:) Başarılarınızın devamını dilerim.

   Sil