Evde Yazar - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Pazartesi

Evde Yazar - Kişisel Blog Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Evde Yazar
Kategori: Kişisel Blog
Blog Linki: http://evdeyazar.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Bugünkü Blogumu Tanıt tanıtım yazısı evdeyazar.blogspot.com.tr adresli kişisel blogun sahibi ''Evde Yazar'' hakkında olacak. Blog yazarı, hakkımda kısmında da belirttiği gibi anonim kalmayı tercih ediyor. Ama her ne kadar anonim kalmayı tercih etse de Evde Yazar kimliği ile kendine has bir kişilik yarattı. Blogunda ''yaşama dair ne varsa'' sloganıyla düşüncelerini, aklından ve kalbinden geçenleri bloguna aktarıyor. Evde yazmak kavramını benimsemiş ve çoğuna da benimsetmiştir. 

Evde Yazar Kişisel Blog

  Evde Yazar'ın yazılarını takip ediyorsanız değindiği konuların ne kadar güncel olduğunu anlarsınız. Güncel konuları takip ettiğinden içerikleri de o kadar güncel oluyor. Yazmak isteyip de yazamadıklarımızı güçlü kalemiyle yazıyor, bizlere okutturuyor. Ayrıca yazarken elini korkak alıştırmıyor, uzun ve faydalı içerikler üretiyor. Blogunu da her daim güncel tuttuğu için ''dur açıp bakayım, ''Evde Yazar bugün ne yazmış?'' düşüncesiyle parmaklarınız klavyeden Evde Yazar'ı tuşluyor. Ben de bu kişilerdenim, yani bu blogu sürekli takip edenlerdenim.

  İnternette blogdan para kazanmak ile ilgili araştırma yaptığınızda muhakkak Evde Yazar blogu ile karşılaşırsınız. Makale yazarak para kazanma maceralarını en ayrıntılı noktalara değinerek bizlere anlatıyor. Blog yazarak para kazanmak isteyenlere kaliteli bir rehber oluyor adeta. Bazı blog yazarları gibi para kazanma sırlarını saklamıyor, herkesle paylaşıyor; bu da Evde Yazar'ın ne kadar yardımsever olduğunu gösteriyor bence. 

  Evde Yazar'ın kaleminin güçlü ve başarılı bir blog yazarı olduğunu şu yazısından da anlayabiliriz: ''Yazdığım makaleleri hesapladım 1307 sayfalık roman ediyor.'' Çeşitli firmalar için yazdığı içeriklerle seo uyumlu makale yazmak adına başarısını kanıtlamış durumda. 1307 sayfalık makale geçmişi-ki bu azımsanmayacak bir oran-onu blog macerasında tanınır hale getirdi. Yüzlerce takipçisi de bunu göz önüne seriyor zaten. Blog yazarken bir taraftan da bunu kazanca çevirmek isteyenler Evde Yazar'ın bu konuda yazdıklarını okusunlar. Eminim büyük kazançları olacaktır.

2 yorum:

  1. Ellerinize sağlık, benim için de güzel bir sürpriz oldu. Teşekkür ederim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Rica ederim, bizim için yararlı içerikler üretmeye devam edin:)

      Sil