Bir Dilim Keyif - Tarif Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Bir Dilim Keyif - Tarif Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Bir Dilim Keyif
Kategori: Yemek Blogu
Blog Linki: https://birdilimkeyif.wordpress.com/

Blog Tanıtımı

  Bir dilim pasta ve bir fincan çay eşliğinde, bir dostla yapılan sohbete kim hayır diyebilir ki…Çocukluğumdan beri mutfağı, özellikle pasta yapmayı çok severim. Lezzet kadar, sunum şekli de benim için vazgeçilmezdir. Bu anlamda da yaptığım pastaların fotoğraflarını çekmekten mutlu olurum. İnsan egosu farklı bir şey, beğeni duygusu vazgeçilemez. Gün geldi bunları Facebook'da paylaşmak bile yetmedi:)

Bir Dilim Keyif Yemek ve Tatlı Tarifleri

  İnternetten çok şey öğrendim pasta yapmak hususunda ve bir gün bende bir blog hazırlama cesareti gösterebildim sonunda. Adını da Bir DilimKeyif koydum. Çok istikrarlı olmasa da, yeni denediğim ve sonucu beni mutlu eden tarifleri paylaşıyorum genelde. Sıradan bulduğum, görsel olarak albenisi olmayan şeyleri eklememeyi tercih ediyorum. Az ama öz tarif barındırsın arzusundayım.

  Sanırım bu blogu en çok makaronlar için açtım. Öyle lezzetli öyle şıklar ki, paylaşmasam olmazdı. Oğlumun doğum günlerinde yaptığım amatör şeker hamutlu pastalarımı da ekleyerek, mutfak seven annelere katkım olsun istedim. 

  Tarifleri olabildiğince detaylı ve karşılaşılabilecek problemler için çözüm önerileri sunarak yazmaya çalışıyorum. Esas üzerinde durduğum tarifler kurabiyeler, çünkü bizim evde her daim gideri var. Ne de olsa evde bir kurabiye canavarı büyütüyorum. Sait Faik’in dediği gibi “yazmasam çıldıracaktım” O yüzden buradayım:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder