Bahar Eli - Sağlık Blogu Tanıtım Yazısı - Blogumu Tanıt

Cuma

Bahar Eli - Sağlık Blogu Tanıtım Yazısı

Blog Adı: Bahar Eli
Kategori: Sağlık Blogu
Blog Linki: http://bahareli.blogspot.com.tr/

Blog Tanıtımı

  Bahareli.blogspot.com'u bir buçuk yıl önce kızıma alerji teşhisi konulduktan sonra yazmaya başladım. Alerjik belirtiler ve yaşadıklarımızı yazdım önce, daha sonra alerjen olmayan yemekler hazırladım ve tariflerini blogumda paylaştım. Blogum zamanla ciddi oranda takip edilmeye başlandı ve ziyaretçilerden çok olumlu tepkiler aldım. Kızım Asya'nın iyileşme süreciyle alakalı içerikleri zaman zaman paylaştım. 

  Bu süreçte annelerden gelen mesajlar beni çok mutlu etti. Çocuğunun rahatsızlığının gıda alerjisi olduğunu blogumu okuyarak kendileri teşhis eden anneler, yaşadıklarımı örnek alıp doktora giden ve iyileşenler, hatta ne yapayım ben diyerek arayanlar bile oldu. Ve tabi ki dua edenler. En güzeli de bu.  Zamanla bloguma kendi deneme yazılarımı da eklemeye başladım ve Facebook sayfam BaharEli'ni açtım, yazılarımı buradan da takipçilerimle paylaştım. Blogumun yansıması olan sayfanın da izlenme oranı gittikçe arttı. Bu blogu hazırlarken hiç bu şekilde düşünmemiştim. Ne yapacağım kaygısından biraz olsun kurtulmak ve rahatlamak için yazdım aslında. Olumlu tepkileri ve yardım taleplerini değerlendirdim, bu konuda sıkıntı yaşayanlara yardımcı olmaya çalıştım.Ve yaptıklarımla beklenmedik hızla kızım da iyileşti, destek verdim aileler de oldu. 

  Doktorumuzun dediğine göre bir mucize yaşadık Asya ile. Ayrıca buna yüzlerce kişi de şahit oldu. Blogumda en çok Asya için hazırladığım sütsüz ve kakaosuz çikolata, teşhisin nasıl konulduğunu anlattığım yazı ve kullandığım sebzelere dair yazdığım önemli bilgiler okunuyor şu sıralar... Eğer siz de böyle bir sıkıntı yaşıyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bol sağlıklı günler herkese.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder