Blogumu Tanıt - Blogunu Tanıtmayan Kalmasın - Blogumu Tanıt

Çarşamba

Blogumu Tanıt - Blogunu Tanıtmayan Kalmasın

blogunu tanıtmak isteyenlere

Blogumu Tanıt''Blogunu Tanıtmayan Kalmasın'' sloganı ile blogların artan gücünün azımsanmayacak olduğu şu dönemde, yazma macerasına yeni atılan ya da bu konuda engin bilgilere sahip blog yazarlarını bir araya getirmeyi ve bu alanda yalnız olmadıklarını hissettirmeyi amaçlamaktadır. Belirli aralıklarda yapacağım ‘’blog tanıtımı’’ ile bir çok başarılı blogu beraber tanıyacağız. Ayrıca sizinde göndereceğiniz blog tanıtımı yazılarınız ile blogunuzu binlerce kişiye tanıtma imkanı kazanacaksınız. Blogumu Tanıt, blogunuzu tanıtmak için başvuracağınız en samimi blog tanıtım sitelerinden birisidir.

Bloglar, sadece birer online günlük olmaktan çıktı; bir çok konuda bilgi edinebileceğiniz; eğlenceli yazılar okuyabileceğiniz; hatta gündem değiştirebileceğiniz birer platform haline geldi. Bloglar artık azımsanmaycak derecede bir güce sahip. Hal böyle olunca blog yazarları, yazdıklarını daha fazla kişiye ulaştırmaya çalışıyorlar. Bunun için de blog tanıtımı çalışmalarını önem vermek zorunda kalıyorlar. Çok çeşitli tanıtım yöntemleri mevcut. Bu yöntemlerden en etkilisi de blog tanıtım yazılarıdır. İşte Blogumu Tanıtblog tanıtımı hususunda blog yazarlarına yardımcı olmaya çalışıyor.

Blog Tanitimi

Blogumu Tanıt, bir çok türdeki blogun tanıtımı yapar. Kişisel bloglar, edebiyat blogları, sağlık blogları, teknoloji blogları, moda blogları, yemek tarifi blogları, sinema blogları, doğal yaşam blogları. Liste uzuyor ve sayenizde uzamaya da devam edecek. Tek başıma blog tanıtımı yapmak tabi ki zor ve meşakkatli olacak, fakat göndereceğiniz ''blog tanıtımı yazıları'' ile yüküm hafifleyecektir. O yüzden blogunuz ne kadar genç bir blog olursa olsun tanıtım yazısı göndermekten çekinmeyin.

Blog tanıtımı yapan bir çok site var. Bazıları güncelliğini yitirmiş durumda ve bazıları da blog linklerini yayınlayan bloglardan ibaret. Blogumu Tanıt, daha kapsamlı blog tanıtımlarını paylaşmayı amaçladığı için tanıtım işini daha ciddiye almaktadır. Bu yüzden sizin de gösterdiğiniz ciddiyetle güzel işler başaracağımıza eminim. Sadece blog tanıtımı yapmak değil, samimi bir ortam oluşturarak yeni blog dostlukları kurmak istiyorum. Ve gösterdiğiniz ilgiden anlıyorum ki Blogumu Tanıt Ailesi her geçen gün daha da genişliyor. Bu durum beni çok mutlu ediyor.


Blogunu Tanıtmak

Ne kadar çok diğer blog yazarları ile etkileşim halinde olursak, blog yazarlığımız o kadar çok anlam taşır; bir çok blog yazarı tarafından tanınırız; eksikliklerimi kapatırız; daha başarılı birer blog yazarı oluruz. Blogunuzu tanıtmak, yeni bloglar tanımak ve Blogumu Tanıt Ailesi’nin bir üyesi olmak istiyorsanız siz de blog tanıtım yazınızı gönderin, diğer tanıtım yazılarını okuyun, yorum yapın. Tanıtım yazılarınız hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın. Umarım bir gün yüzlerce belki binlerce kişilik bir aile oluruz. Hepinize başarılar.

Blogumu Tanıt, sadece tanıtım yazıları paylaşmayacak; Blog Tanıtımı Nasıl Yapılır? Blogumu Nasıl Tanıtabilirim? Blog Tanıtım Yolları Nelerdir? Ücretsiz Blog Tanıtımı Nasıl Yapılır? gibi sorulara cevap vermeye çalışacak; blog tanıtım yöntemlerini irdeleyecek ve blogunu tanıtmak isteyen blog yazarlarına yardımcı olacaktır. 

2 yorum:

  1. Güzel ve temiz bir proje olmuş. Gerek tasarımınızla, gerek güzel ve temiz fikirlerinizle bu projenin tutacağına inanıyorum ve başarılar diliyorum.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Umarım bir çok blog yazarını bir araya getirebiliriz. İyi bloglamalar.

      Sil